У день відставки Залужного Київ таємно відвідали німецькі генерали - Bild

Читать на русском

Їх помітили у четвер, 8 лютого, в одному з готелів Києва

Читать на русском
Німецькі генерали в Києві
В міністерстві оборони ФРН візит своїх підопічних підтвердили

Їх помітили у четвер, 8 лютого, в одному з готелів Києва

В четвер, 8 лютого, Київ з таємним візитом відвідали високопоставлені німецькі генерали. Цікаво, що саме в цей день було ухвалене рішення про відставку Валерія Залужного з поста головнокомандувача ЗСУ. Військових чинів з ФРН помітили в одному з готелів Києва.

Зазначимо, що в міноборони Німеччини візит спростовувати не стали і все підтвердили. Про це написало видання Bild.

Так, до української столиці прибули генерал-майор Крістіан Фройдінг та генеральний інспектор бундесверу Карстен Бройер. Перший очолює робочу групу з координації допомоги Україні при міноборони Німеччини, другий же - один з головних воєначальників ФРН і довірена особа міністра оборони Бориса Пісторіуса.

"Вони прибули до Києва таємно на запрошення головкому ЗСУ Валерія Залужного, якого в четвер вдень Володимир Зеленський відправив у відставку. У міноборони ФРН заявили, що метою візиту був подальший обмін інформацією про поточні оборонні потреби та майбутні військові виклики", - йдеться в матеріалі.

Журналісти також пишуть, що візит може прискорити переговори про поглиблення військового співробітництва між Києвом та Берліном. Також, можливо, обговорювалися конкретні потреби ЗСУ на цей час.

Газета WELT am SONNTAG згодом опублікувала інтерв'ю з Карстеном Бройєром, який заявив, що німецька армія має бути готова до війни вже через п'ять років. Про можливий конфлікт рф з НАТО він сказав наступне:

"Для цього насамперед потрібен такий намір. Я бачу його у Путіна, судячи з того, що він говорить і пише, а також з його дій в Україні", - заявив військовий.

Звільнення Залужного

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 8 лютого зустрівся з головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним. Під час зустрічі було обговорено оновлення керівництва ЗСУ. За підсумками цієї розмови головкома було звільнено з посади. 

Після цього Залужний отримав нагороду - зірку Героя України. Її вручав особисто президент. При цьому вже колишній головком щиро посміхався, потиснув руку Зеленському та двічі його обійняв. Все виглядало так, що вони розійшлися на мирній ноті та не тримають зла один на одного. 

Є ціла група киян, які палко виступають проти побудови Подільсько-Воскресенського мосту: це мешканці Русанівських Садів. Чого вони бояться насправді, і чому їхні страхи не виправдані, розмірковує інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.