«Ніхто не просить Зеленського визнати Крим російською територією»
«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
Нова пісня Злати — це щира й смілива спроба сказати вголос про те, що переживає кожен, хто стикається з осудом, плітками та хейтом. Але головне послання — не зупиняйся. Не здавайся. Іди вперед.
Їм випишуть штрафи
У Чорнобильській зоні відчуження затримали трьох сталкерів з Росії та України. Їх притягли до відповідальності.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Держприкордонслужби .
Порушниками виявилися 27-річний та 25-річна - громадяни РФ , а також ровесниця іноземки, громадянка України, мешканка Миколаєва. Ці троє намагалися пішки потрапити до Чорнобильської зони.
Як з'ясували прикордонники, росіяни потрапили до України в установленому порядку через наявні авіаційні та автомобільні пункти пропуску.
Стосовно затриманих склали адміністративні протоколи за ст. 46-1 КУпАП (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки у місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення), рішення за якими буде приймати суд.
Нагадаємо, раніше на ЧАЕС впровадили в експлуатацію нове сховище відпрацьованого ядерного палива.
Також Інформатор писав, що українські креативники створили «невічний» логотип ЧАЕС.