"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Центр працював близько півроку, родичі платили за утримання людини в центрі по 8 тис. грн на місяць
У Чернігові працював "реабілітаційний центр з ідеологічним одужанням". У ньому незаконно утримували 21 людину.
Про це повідомляє прес-служба поліції у Чернігівській області,передає Інформатор .
"До цього центру могли потрапити як нарко або алкозалежні, так і ті, хто з певних причин не догодили своїм родичам. Будь-який громадянин міг домовитися з організатором про приміщення людини до цього заґратованого будинку. Для цього необхідно було просто вказати пальцем на "пацієнта" у віці від 18 років. За ним в будь-яку точку країни виїжджала група чоловіків і примусово доставляла до Чернігова", - заявив начальник обласної поліції Володимир Нідзельський.
Така послуга коштувала до 2 500 гривень, родичі платили за утримання людини в центрі по 8 тис. гривень на місяць. При цьому організатори центру не просили медичних довідок про стан "пацієнта", а в самому закладі були відсутні медики. Якщо утримуваним ставало зле або вони починали чинити опір - їм давали легкі наркотики.
Під час приміщення до центру у людей відбирали мобільні телефони, особисті речі, не давали спілкуватися з людьми поза центром, наносили психологічного і фізичного насильства за будь-які порушення так званих "правил перебування у лікарні". Покинути заґратований будинок утримувані не мали можливості.
Наразі перевіряється інформація про відчуження нерухомого майна громадян, які перебували в центрі.
Цей "реабілітаційний центр" діяв близько півроку. Організував його громадянин РФ. До банди також входили уродженці Харківської та Донецької областей віком від 25 до 35 років. Між ними були чітко розподілені ролі. Раніше ці чоловіки були судимі за обіг наркотиків.
Організатора та ще трьох учасників затримали. Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозри за ч. 3 ст. 146 КК України (незаконне позбавлення волі, вчинене організованою групою осіб). Їм загрожує позбавлення волі до десяти років.
Нагадаємо, в Україні жінка продавала молодих дівчат в сексуальне рабство,за кожну платили близько 1 000 доларів. Крім того, у Херсонській області 13 осіб звільнили з трудового рабства.
Також Інформатор писав, що силовики затримали банду «Князя»,яка тероризувала три області.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .