«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
Ця пісня та музичне відео для тих, хто стоїть на межі. Хто боїться зробити крок уперед. Хто вагається: мовчати чи говорити; залишитися чи почати з нуля. Ця пісня — про те, що навіть коли страшно, треба тиснути на “газ”. Бо життя — занадто крихке, щоб зупинятися.
Внаслідок ДТП загинули та постраждали 20 людей
Завтра, 8 грудня у Чернігівській області оголошений днем трауру за загиблим у ДТП під Брусиловим. Там автобус Mercedes-Benz зіткнувся з вантажівкою DAF, внаслідок чого загинуло 13 людей, ще 7 – у лікарні.
Про це йдеться у розпорядження голови ОДА, – передає Інформатор .
Сьогодні вранці на Чернігівщині сталася страшна ДТП. Маршрутка з пасажирами, яка їхала з Борзни до Чернігова, зіткнулася з фурою поблизу села Брусилів Кисельівської громади.
Трагедія забрала життя тринадцятьох людей. Ще семеро осіб у важкому стані перебувають із травмами у лікарнях Чернігова
«На згадку про загиблих на території області будуть приспущені державні прапори на будинках органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. Всім установам та організаціям незалежно від форми власності рекомендують цього дня скасувати розважальні заходи», – йдеться у повідомленні.
Раніше ми повідомляли про серйозну аварію у Києві, де перекинувся рейсовий автобус «Кишинів — Москва». Тоді 8 пасажирів забрала швидка, з них троє дітей.
Крім того, раніше сталася смертельна аварія у Києві - там згоріли Volkswagen і фура. Двоє людей, які були в салоні легковика, загинули. Пішохід, який переходив дорогу на момент події, отримав травми, несумісні з життям.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .