Це історія про сучасних жінок, які самі обирають, з ким їм бути і вкотре нагадують чоловіку: час змінювати себе, а не намагатися змінити її. Дівчата, цей трек — про вас і для вас: вмикайте гучніше та відчуйте власну силу!
Чоловіка прооперували
У Черкаській області чоловік посеред вулиці дістав ніж і встромив собі в живіт. Він також напав на поліцейського, який хотів йому допомогти.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу поліції у Черкаській області .
Поліцейський у свій вихідний побачив, як чоловік дістав ніж посеред вулиці і встромив собі в живіт. Він одразу кинувся на допомогу, але чоловік почав нападати на нього.
"Разом з іншим очевидцем, який виявився також поліцейським, інспекторові вдалося затримати чоловіка і викликати медиків", - йдеться у повідомленні.
Потерпілого прооперували, загрози його життю немає.
Нагадаємо, в Одесі чоловік погрожував підірвати гранату на шкільному заході. Крім того, у Львівській області поранили таксиста,його знайшли біля автомобіля.
Також Інформатор писав, у курортній Затоці 28-річний чоловік ліг під поїзд,йому відрізало голову.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .