«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Інші члени делегації не заразились.
Позитивний результат тесту на COVID-19 Міністр охорони здоров'я Бразилії Марсело Кейрога отримав, коли супроводжував президента Жаіра Болсонару на Генасамблеї ООН.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters.
В урядовому управлінні зв'язку заявили, що Кейрога залишиться у Нью-Йорку на самоізоляції. "У міністра все добре", — йдеться у повідомленні.
За словами міністра, він весь час у будівлі ООН носив маску. У інших членів делегації коронавірус не виявили.
Президент Бразилії Жаір Болсонару порушив правила ООН, згідно з якими всі учасники зборів повинні бути вакциновані, він сам не проходив вакцинацію. У своєму виступі Болсонару сказав, що його уряд не підтримує використання паспорта вакцинації та виступає проти лікування вірусу за допомогою неперевірених препаратів.
Нагадуємо, 98% хворих з COVID-19 в Україні у лікарнях не були вакциновані.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.