У боях під Бахмутом загинув журналіст Євген Осієвський

Читать на русском

Євген Осієвський став 60-м медійником, який загинув внаслідок російської агресії проти України

Читать на русском
Євген Осієвський
Вічна пам'ять герою!

Євген Осієвський став 60-м медійником, який загинув внаслідок російської агресії проти України

У Донецькій області під час оборони міста Бахмут загинув журналіст, автор науково-популярного журналу "Куншт" та журналу соціальної критики “Спільне” Євген Осієвський. Трапилось це 22 травня. 

Про смерть захисника повідомив Інститут масової інформації. Євген Осієвський був родом із Кропивницького. Прощання з ним відбудеться 30 травня на Далекосхідному кладовищі. Віддати шану захиснику можна буде о 9:45 на Алеї Слави.

Євген закінчив факультет історії, бізнес-освіти та права Центральноукраїнського державного університету ім. В. Винниченка по спеціальності "Політологія". Згодом він вступив до Києво-Могилянської академії у Києві. У Осієвського було кілька вдалих проєктів. Проте одразу після початку повномасштабного вторгнення він пішов на фронт захищати Україну.

Товариші відкликаються про Євгена, як про талановитого автора, світлу, добру та безкомпромісну людину з активною життєвою позицією.

Євген пішов захищати Україну у лютому 2022 року
Євген пішов захищати Україну у лютому 2022 року

Раніше Інформатор повідомляв, що у боях за Бахмут загинув керівник харківського дитячого театру "Казка". Також повідомляли, що під час контрнаступу ЗСУ загинув доброволець з Японії

Ще писали, що в Україні протягом тижня загинули троє громадян Польщі. А у боях під Бахмутом загинули добровольці з Канади – 27-річний Кайл Портер та 21-річний Коул Зеленко.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.