«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Ще одного важкопораненого польського добровольця доправили до Києва
В Україні протягом останнього тижня загинули троє громадян Польщі, які воювали на нашому боці. Останній доброволець помер зранку 25 березня у лікарні в Дніпрі. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Польщі Міхал Дворчик на своїй сторінці у Twitter.
"Вранці в лікарні Дніпра помер важкопоранений польський доброволець. Трагічний тиждень - загалом загинуло три наші співвітчизники, які воювали на боці України", - написав польський міністр.
За його словами, ще одного важкопораненого добровольця доправили до Києва. Стан чоловіка покращився, незабаром його переправлять назад в Польщу через Львів.
На початку повномасштабної війни за Указом президента Зеленського з іноземних громадян, які прийшли на допомогу нашій державі, сформували Міжнародний легіон. За офіційними даними в легіоні служать громадяни 55 країн світу. Найбільшу солідарність Україні проявляють британці, американці, поляки та канадці. Точної кількості захисників-іноземців не оприлюднюють з міркувань безпеки. Проте відомо, що в лютому 2022 року чисельність легіону складала приблизно 20 тисяч бійців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.