RU
Головна
Життя
17:05, 8 Жовтня
Информатор UA

Интро

В аеропорту Бориспіль виник дефіцит місць для тривалої стоянки автомобілів пасажирів, що відлітають і прилітають. Брак місць трапився на багаторівневому паркінгу поруч із терміналом D. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Avianews. Місць практично не виявилося на першому і другому поверхах, де діє не лише погодинний, але й добовий тариф. У п'ятницю вранці, 8 жовтня, тут було вільно тільки три місця і водії були змушені залишати свої авто в проїздах. Цей паркінг протягом останнього тижня є основним для парковки пасажирів, оскільки аеропорт закрив дві стоянки поруч із терміналом D. Заїзд нових автомобілів туди заборонений. Паркуватися на першому і другому поверхах - найдешевше: вартість добового паркування тут становить 300 гривень. На третьому й четвертому поверхах багаторівневого паркінгу доба паркування обійдеться з розрахунку 30 гривень за годину, а це - 720 гривень і п'ять тисяч 40 гривень за один тиждень. Вартість однорівневої парковки поряд із терміналом - P1 - ще вища, і це 40 гривень на годину. "У цій ситуації пасажиру може бути вигідніше замовити таксі до аеропорту Бориспіль, а не використовувати власний автомобіль для поїздки в умовах дефіциту місць", - підсумували в аеропорту. Раніше Інформатор повідомляв, що лоукостер Wizz Air повернувся в "Бориспіль" на постоянку. Також ми писали, що Бориспіль увійшов до рейтингу найефективніших аеропортів Європи. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Борисполі на паркінгу для пасажирів не залишилося місць для паркування: причина

Читать на русском
У Борисполі на паркінгу для пасажирів не залишилося місць для паркування: причина

В аеропорту виник дефіцит місць для тривалої стоянки поруч з терміналом D

В аеропорту Бориспіль виник дефіцит місць для тривалої стоянки автомобілів пасажирів, що відлітають і прилітають. Брак місць трапився на багаторівневому паркінгу поруч із терміналом D.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Avianews.

Місць практично не виявилося на першому і другому поверхах, де діє не лише погодинний, але й добовий тариф. У п'ятницю вранці, 8 жовтня, тут було вільно тільки три місця і водії були змушені залишати свої авто в проїздах.

Цей паркінг протягом останнього тижня є основним для парковки пасажирів, оскільки аеропорт закрив дві стоянки поруч із терміналом D. Заїзд нових автомобілів туди заборонений.

Паркуватися на першому і другому поверхах - найдешевше: вартість добового паркування тут становить 300 гривень.

На третьому й четвертому поверхах багаторівневого паркінгу доба паркування обійдеться з розрахунку 30 гривень за годину, а це - 720 гривень і п'ять тисяч 40 гривень за один тиждень.

Вартість однорівневої парковки поряд із терміналом - P1 - ще вища, і це 40 гривень на годину.

"У цій ситуації пасажиру може бути вигідніше замовити таксі до аеропорту Бориспіль, а не використовувати власний автомобіль для поїздки в умовах дефіциту місць", - підсумували в аеропорту.

Раніше Інформатор повідомляв, що лоукостер Wizz Air повернувся в "Бориспіль" на постоянку.

Також ми писали, що Бориспіль увійшов до рейтингу найефективніших аеропортів Європи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.