“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Поліція застосувала сльозогінний газ, водомети і світлошумові гранати
У Киргизстані тисячі людей протестують проти фальсифікацій на парламентських виборах, які відбулися у республіці в неділю.
Про це повідомляє Інформатор .
Що сталося
Тисячі людей, не погоджуючись з результатами парламентських виборів, вийшли на мітинг. Частина демонстрантів прорвалася до будівлі парламенту Киргизстану, де розташована також адміністрація президента. Інша частина активістів штурмувала будівлю Держкомітету національної безпеки Киргизстану з вимогою звільнити екс-президента Киргизстану Алмазбека Атамбаєва (засудженого раніше за звинуваченням в незаконному збагаченні), екс-депутата парламенту Садира Жапарова (засудженого за організацію мітингу та захоплення в заручники чиновника) і колишнього прем'єр-міністра Сапара Ісакова (засудженого за звинуваченнями в корупції).
Всіх їх звільнили, а опозиційні сили заявили про намір сформувати новий уряд.
Як відбувалися мітинги
Одна з численних акцій пройшла в столиці країни Бішкеку. На площу прибули колони правоохоронців. Вони перекрили центр міста і застосували світлошумові гранати, сльозогінний газ, гумові кулі. Учасники протесту кидали в силовиків камінням, повідомляє видання Kloop .
У МВС повідомили, що закликали мітингувальників на площі Ала-Тоо мирно розійтися, однак протестувальники і організатори «намагалися порушити громадський порядок».
Кількість постраждалих
За даними міністерства охорони здоров'я на 6 жовтня до установ охорони здоров'я надійшли 590 постраждалих,439 з яких були відправлені на амбулаторне лікування після надання первинної медичної допомоги.
«150 постраждалих з різними травмами госпіталізовані, з них 13 постраждалих знаходяться в реанімації. Один потерпілий помер», - заявили в Міністерстві охорони здоров'я Республіки.
Нагадаємо, у виборах 4 жовтня взяли участь 56% з 3,5 млн зареєстрованих виборців. На 120 місць у новому складі парламенту претендували 16 партій.
За офіційними даними, бар'єр у 7 відсотків подолали лише чотири з них. Це провладні «Бірімдік» і «Мекен Киргизстан», а також центристська «Киргизстан» і опозиційна «Бутун Киргизстан».