"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
У відео показана драматична історія боротьби між світлом і темрявою. Чорний персонаж, що уособлює сумніви та біль, тримає білого у кайданах, перешкоджаючи його прагненню до свободи та внутрішнього миру. Однак у фіналі чорна героїня переходить на бік світла, зникаючи у сяйві, що символізує прощення, звільнення та новий початок.
Стрімкіше росли ціни на сирі продукти харчування і паливо
У березні 2021 до 8,5% прискорилася споживча інфляція. Про це свідчать дані, опубліковані Державною службою статистики України.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу НБУ.
Збільшилися темпи зростання цін на оброблені продовольчі товари, перш за все через підвищення світових цін на окремі продукти харчування. Зокрема, продовжила стрімко дорожчати соняшникова олія.
Через збереження стійкого споживчого попиту навіть в умовах посилення карантину в ряді регіонів і збільшення виробничих витрат. Зокрема, швидше за все дорожчали послуги громадського харчування, хімічного чищення, салонів краси і кінотеатрів. Надалі зростала вартість водійських курсів і послуг таксі через підвищення попиту на них в умовах тривалих карантинних обмежень і подорожчання палива.
Уповільнився зростання цін на фармацевтичну продукцію, відбувалося здешевлення товарів для особистого догляду та засобів для чищення.
Значно подорожчало м'ясо, перш за все курятина і яловичина, а також молоко і яйця. Відчутно зросли ціни на цукор і борошно на тлі високих світових цін і гірших врожаїв цукрових буряків і пшениці. Прискорилося також подорожчання бананів слідом за зростанням імпортних цін.
Крім того, через скорочення запасів стрімкіше дорожчала капуста, буряк і морква, а ціни на картоплю зменшили своє падіння. У той же час поглибилося падіння цін на цибулю. Відчутніше також подешевшали часник і лимони.
Це сталося внаслідок підвищення світових цін на нафту і збереження високого попиту з боку населення.
Протягом наступних місяців інфляційний тиск буде залишатися значним через ефект переносу високих світових цін на продукти харчування, подорожчання енергоресурсів та зростання споживчого попиту навіть в умовах локдауна.
У IV кварталі 2021 інфляція почне знижуватися і повернеться до мети 5% в першому півріччі 2022 року. Цьому сприятимуть надходження на ринки нового врожаю, вичерпання ефекту низької бази порівняння і підвищення облікової ставки регулятора.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні швидко ростуть ціни на продукти:що подорожчало найбільше.
Також повідомлялося, що українці стали економити на масштабних покупках.