Співачка поділилась особливостями проживання в Лос-Анджелесі та розповіла про відеороботу, зняту на реальних історіях.
Співачка Grosu наразі тимчасово перебуває в Лос-Анджелесі на навчанні в акторській школі, де викладають легендарні актори. Поміж занять артистка встигає записувати нові пісні, а також вивчати особливості життя в цьому місті. Про них Аліна поділилась з нами. Виконавиця ділиться, що в Лос-Анджелесі всі живуть дещо в своєму ритмі:
"Живуть у своєму ритмі. Вони просто не виходять за зону комфорту, спілкуються виключно зі своїми же, американці не часто допускають до себе в друзі. Проте вони дружелюбні. Є багато районів, де розмовляють українською. Саме тому тут можна прожити багато років, але не вивчити англійську мову досконально, адже оточення все життя може бути українським. Проте для розвитку тут важливо знати місцеву мову і це зрозуміло".
Щодо корінних американців, то в них є цікава риса у спілкуванні. Всі знають, що вони привітні і завжди вітаються, посміхаються, питають як справи, але при цьому вони можуть зовсім не слухають твою відповідь.
“Деколи вони просто задають питання, розвертаються і йдуть далі з посмішкою. Хоч ти будеш їм ще в догонку відповідати на їх запитання. Я спочатку так одного разу попалась, а потім мені пояснили, що це абсолютна норма. Можливо хтось рахує, що ці посмішки і цікавість чужим життям є лицемірно з їх сторони, але це не так. Насправді для них питання “Як справи?” це звичайно любязність і ще один варіант привітання”.
Ще однією місцевою особливістю є життя в кредит.
"Тут на кредитах всі живуть, тобто спочатку банк видає мізірний кредит. Дивиться, як ти його використовуєш, не можна щоб картка просто лежала. Ти зобов'язань нею користуватися та виплачувати. Якщо в тебе це виходить, вони дозволяють брати ще кредити. Тобто всі живуть все життя на кредитах. Ці кредити показують, наскільки ти порядна людина, як добре ти заробляєш і чи можна на тебе покластися і дати тобі, наприклад, в аренду квартиру чи в кредит машину. Тобто, насправді кредити мають велике значення. Для мене це незвично, у нас в менталітеті країни - не жити в борг, тому що це вважається часто небезпечим, краще заробити своє. Тут же без кредиту, або якщо кредитна історія погана чи маленька, тобі можуть просто не здати житло, яке б воно там не було".
Незвичним є і податок за товар, який ти купляєш і який не входе в ціну, яка написана в магазині, тобто ти бачиш один цінник, на кассі тобі називають суму набагато більшу. Тому що - це є податок, який не прописаний одразу в прайсі продукту. А в кафе ще до ціни блюд та податків додаються чайові.
“Стандарт чайових - 20 відсотків від замовлення. Якщо менше дати, офіціант може образитись або підійти і спитати: Чому менше? Вам не сподобалось обслуговування? В Лос-Анджелесі вигідно працювати в сфері обслуговування, тому що люди, які працюють в цій сфері вони заробляють досить хороші гроші”.
В Америці важливо кілька разів перевіряти до того, як довіряти. Адже існує багато фінансових махінації:
"В багатьох місцях тебе можуть обдурити. Звичайно є закони, але дехто їх легко оминає. Одного разу і нас розвели, коли ми купували собі цуценя, але це вже інша історія”.
А поки ж артистка презентує першу у своїй творчості пісню не про любов, а про підтримку близьких людей. Життєствердний трек "Ти не один" нагадує слухачам, що завжди знайдеться людина, яка підставить плече.
"Одна із сучасних українських поетес всього лише одним рядком свого вірша надихнула на написання цілої пісні. Коли я їй про це повідомила, вона сказала, що їй дуже приємно і вона з нетерпінням чекає на прем'єру”.
Також підняти важливі життєві болючі питання артистку наштовхнули підлітки.
“Їм часто здається, що зі своїми переживаннями вони сам на сам, їх не розуміють. Хотілося, щоб пісня підтримувала їх у такі моменти. Бажаю, щоб люди ніколи не відчували себе самотніми. Навіть у найважчий день ви не одні. Завжди є люди поруч, які зрозуміють і підтримують".
Разом з піснею Grosu презентувала кліп. Знімали на декількох локаціях, зокрема на Всесвітньовідомій Алеї Зірок і навіть в метро Лос-Анджелеса.
"Зняли роботу лише за 9 годин. Головну роль виконав хлопець-американець, але з українським корінням. За сценарієм він був моїм братом. Ви побачите своєрідний мініфільм, заснований на реальних історіях з життя".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатись на канал у Viber можна тут.