«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
«Без неї» — це трек про післясмак великого кохання. Не про конфлікт, не про скандал, а про тихий стан, коли ніби все ще живеш, але без неї, як без шкіри.
Особливо це стосується людей похилого віку
Медики та дослідники у всьому світі приходять до висновку, що для захисту від COVID-19 наступного року і надалі, можливо, знадобиться три уколи вакцини. Третю дозу називають бустером та особливо рекомендують категорії пацієнтів 60+.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на The Guardian .
Дані з Великобританії показали, що бустери Pfizer і Moderna мали ефективність 90% проти симптоматичних захворювань із варіанту Delta протягом щонайменше дев'ятьох тижнів.
Навпаки, ефективність проти штаму Omicron була приблизно на 30% нижчою і, мабуть, знизилася ще більше за дев'ять тижнів.
Ізраїль вже почав вводити другу бустерну дозу після початкового тридозового лікування, і принаймні один медичний центр США розглядає можливість рекомендувати персоналу зробити другу бустерну дозу.
Медичні експерти з Австралії заявили, що для отримання більш довгострокової картини будуть потрібні результати, що виходять за рамки 12-тижневого набору даних.
"Можливо, вам знадобляться бустери, скажімо, два або три роки. І літні люди з більшою ймовірністю будуть отримувати потрійну річну дозу", - заявили там.
Раніше Інформатор повідомляв, що штами "Омікрон" та "Дельта" викликали цунамі коронавірусу у світі.
Також ми писали, за яких хвороб можна і не можна робити щеплення від COVID-19.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .