«У нас поки що немає власної балістики. А вона б радикально змінила хід війни».
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Пункт пропуску планують відкрити до 24 серпня
В Україні на кордоні з Румунією будують новий пункт пропуску «Дяківці». Його планують відкрити до 24 серпня.
Про це повідомляє пресслужба Чернівецької обласної державної адміністрації, — передає Інформатор.
Новий пункт пропуску вже передали на баланс Державної митної служби. У цьому році в рамках «Великого будівництва» планується відкриття шкіл, доріг, дитячих садків і пункту «Дяківці».
До слова, зараз в області на кордоні з Румунією працює тільки один міжнародний пункт пропуску. У найближчі роки будуть побудовані КПП «Красноїльськ», «Шепіт» і «Російська».
Нагадаємо, раніше молдавський пункт пропуску «Вулканешти» відновив свою роботу.
Також Інформатор писав, що протягом 2021-2023 років в Україні планують реконструкцію 35 пропускних пунктів на кордоні.