«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
За кордон відправляли з Києва, Дніпра і Одеси
У 2020 році в межах України за допомогою системи переказу грошових коштів українці перевели понад 255 млрд гривень або 9,5 млн доларів США в еквіваленті.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Нацбанк .
За 2020 рік сума внутрішніх переказів, здійснених через системи переказу коштів, зросла майже на чверть (23,6%) в порівнянні з 2019 роком.
У 2020 році середня сума переказу в межах України становила 364 гривні, в порівнянні з 314 гривнями у 2019 році. Найбільша кількість коштів традиційно прямувала до Києва.
Відносно переказів в країну, у трійці країн-лідерів, з яких через системи переказу коштів в Україну надійшло найбільше грошей, виявилися США, Італія та Ізраїль. З України найбільше переказали коштів до Росії, Грузії та Азербайджану.
У регіональному розрізі найбільше коштів з-за кордону прямувало до Києва, Дніпра та Львова. За кордон відправляли з Києва, Дніпра та Одеси.
Раніше Інформатор повідомляв, що омбудсмен та НБУ підписали меморандум з боротьби з незаконними діями колекторських компаній .
Також повідомлялося, суд зобов'язав НБУ сплатити 130 мільйонів гривень банку, пов'язаному з оточенням Януковича .