“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Україна є однією з найзамінованіших країн світу
Туреччина планує відправити в Україну фахівців та техніку для розмінування територій. Глави Міністерств внутрішніх справ Денис Монастирський та Сулейман Сойлу провели переговори
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-центр МВС.
Під час розмови сторони обговорили хід бойових дій та оборону України від російської агресії. Також вони порушили тему відправлення до нашої країни турецьких фахівців та передачі спеціалізованої техніки для розмінування та відновлювальних робіт.
"Український народ цінує зусилля президента Туреччини Реджепа Ердогана щодо всебічної підтримки нашої країни, надання технічної допомоги у розмінуванні, відновлювальних роботах та гуманітарної допомоги", - заявив Монастирський.
Нагадаємо, Японія передасть Україні захисні маски, одяг від хімічної зброї та дрони. Крім того, на сайті ДСНС з'явилася інтерактивна карта з інформацією про заміновані ділянки.
Також Інформатор писав, що Україна є однією з найзамінованіших країн світу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.