RU
Головна
Світ
21:46, 23 Жовтня
Информатор UA

Интро

У суботу, 23 жовтня, президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив, що доручив главі МЗС Туреччини оголосити послів десяти країн персонами нон грата. Відомо, що слідом за цим слідує висилка дипломатів на батьківщину. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на AFP News Agency. "Посли 10 країн, включаючи Німеччину і США, які закликали звільнити турецького активіста Османа # Кавала (рис. праворуч), будуть оголошені "персоною нон грата", заявив у суботу президент Ердоган. Ердоган звинуватив послів у тому, що вони не знають і не розуміють Туреччину. Країну покинуть дипломати: Канади, Франції, Фінляндії, Данії, Німеччині, Голландії, Нової Зеландії, Норвегії, Швеції, США. Раніше посли закликали звільнити турецького мецената Османа Кавалу, який знаходиться у в'язниці без обвинувального вироку з 2017 року. Він звинувачувався в причетності до спроби повалення уряду, проте у 2020 році суд виправдав активіста, але видав новий ордер на його арешт. Меценат звинувачується в участі в спробі державного перевороту у 2016 році. Раніше Інформатор повідомляв, що Туреччина не визнає анексії Криму Росією. Також ми писали, що Туреччина підтримає створення "Кримської платформи" і шлях України в НАТО. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Фото -AFP News Agency

Туреччина оголосить послів 10 країн персонами нон грата і вишле на батьківщину: причина

Читать на русском
Туреччина оголосить послів 10 країн персонами нон грата і вишле на батьківщину: причина

Раніше посли цих країн висловилися на захист прав турецького активіста

У суботу, 23 жовтня, президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив, що доручив главі МЗС Туреччини оголосити послів десяти країн персонами нон грата. Відомо, що слідом за цим слідує висилка дипломатів на батьківщину.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на AFP News Agency.

"Посли 10 країн, включаючи Німеччину і США, які закликали звільнити турецького активіста Османа # Кавала (рис. праворуч), будуть оголошені "персоною нон грата", — заявив у суботу президент Ердоган.

Ердоган звинуватив послів у тому, що вони не знають і не розуміють Туреччину.

Країну покинуть дипломати:

  • Канади,
  • Франції,
  • Фінляндії,
  • Данії,
  • Німеччині,
  • Голландії,
  • Нової Зеландії,
  • Норвегії,
  • Швеції,
  • США.

Раніше посли закликали звільнити турецького мецената Османа Кавалу, який знаходиться у в'язниці без обвинувального вироку з 2017 року.

Він звинувачувався в причетності до спроби повалення уряду, проте у 2020 році суд виправдав активіста, але видав новий ордер на його арешт.

Меценат звинувачується в участі в спробі державного перевороту у 2016 році.

Раніше Інформатор повідомляв, що Туреччина не визнає анексії Криму Росією.

Також ми писали, що Туреччина підтримає створення "Кримської платформи" і шлях України в НАТО.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Фото - AFP News Agency

 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.