Вирішила для вас записати в акустиці виконання цієї пісні, щоб жодне слово не пройшло повз ваші вушка. Як завжди, присвячується світлу в кожному з нас.
За словами німецького канцлера, розмови про відправку миротворців під час війни з РФ недоречні, але після неї слід досягнути чітких гарантій безпеки, щоб Росія не напала на Україну втретє
Німецький канцлер Олаф Шольц скептично налаштований щодо питання відправки в Україну миротворців ФРН. Дискусії про ймовірне відправлення контингенту армії Берліна останнім часом все частіше звучать у німецькому суспільстві, однак Шольц вважає їх передчасними та такими, які буде складно реалізувати саме під час війни Росії проти України. У майбутньому, по завершенню війни, це питання залежатиме від гарантій безпеки, наданих Києву: слід унеможливити ймовірність третього вторгнення РФ в Україну.
Про те, що дискусії довкола відправки миротворців з Німеччини в Україну є передчасними, Олаф Шольц повідомив в інтерв'ю Spiegel. Він чітко зазначив, що поки в Україні триває війна - німецьких миротворців на українській землі не буде.
"Доки тривають бойові дії, німецьких військ в Україні не буде. Що стосується періоду після того, у фокусі обговорень мають бути безпекові гарантії для України, щоб Україна була впевнена, що Росія не нападе на неї ще втретє – після 2014 і 2022 року", – заявив Шольц.
На думку Шольца, він здатний спільно з командою новообраного президента США Дональда Трампа розробити стратегію щодо України. Шольц вже мав такі розмови з Трампом і переконаний, що її вдасться реалізувати. Німецький канцлер підкреслив, що суверенітет України будь-що має зберегтись, але вбивства слід якнайшвидше припинити. Шольц також підкреслив, що будь-які переговори про Україну не можуть відбуватися "через голови" українців".
Глава Міноборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що Німеччина потенційно може відправити миротворчу місію в Україну. Утім, відправка військових ймовірна лише по звершенню війни в Україні. Берлін вивчає ситуацію та опрацьовує різні сценарії, але визнає, що війна в Україні вийшла за межі регіональної. Однак на даному етапі відправлення бійців армії Німеччини в Україну, за словами Пісторіуса, неможливе.
Раніше міністерка закордонних справ Німеччини Анна Бербок заявила, що уряд країни розглядає можливість відправити своїх військових в Україну. Це може статися тоді, коли Україна та Росія домовляться про припинення бойових дій. Німецькі військові таким чином можуть приїхати в країну в рамках міжнародній місії з контролю за дотриманням припинення війни в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.