Третій тур Суперліги: камбек «Будівельника» і перша перемога «Одеси»

«Хімік» розгубив перевагу і зазнав першої поразки в сезоні.

«Черкаські Мавпи» програли другий домашній матч поспіль. «Будівельник» у матчі з «Хіміком» відіграв 22 очки відставання і вирвав перемогу.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на ФБУ.

У суботу, 2 жовтня, відбулися два матчі розіграшу Суперліги. У першому матчі дня зустрілися «Будівельник» і Хімік.

Перша чверть пройшла в рівній боротьбі й завершилася з рахунком 15:15. А ось друга десятихвилинка залишилася за «Хіміком». «Будівельник» відпустив суперника й завершив першу половину матчу програючи з різницею в 11 очок.

Після перерви «Хімік» продовжив нарощувати перевагу. На 8-й хвилині третьої чверті гості вели +22. Однак тут у грі «Хіміка» щось зламалося. Гравці перестали потрапляти в кільце, і перевага в рахунку стала швидко танути. «Хімік» повністю провалив четверту чверть, набравши всього 6 очок. «Будівельник» ж своїм шансом скористався сповна і здобув перемогу.

У другому матчі дня «Черкаські Мавпи» приймали «Одесу». Господарі більшу частину першої чверті вели в рахунку, але в кінцівці відпустили суперника вперед на три очки. Проте вже в другій десятихвилинці «Черкаські Мавпи» надолужили згаяне й на перерву пішли за рахунку 43:42 на свою користь.

Третя чверть також залишилася за «Одесою». «Черкаські Мавпи» змогли зібратися й за 7 хвилин до кінця матчу повели +2. За хвилину до фінальної сирени Агафонов зрівняв рахунок, а 8 очок, поспіль зароблених Келлісоном, принесли перемогу «Одесі».

• «Будівельник» - «Хімік» 76:72 (15:15, 17:28, 21:23, 23:6);
  • «Черкаські Мавпи» - «Одеса» 81:86 (22:25, 21:17, 15:20, 23:24).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 3 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчі «Зоря» - «Рома», про підсумки матчів другого туру Ліги Європи й Ліги конференцій, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги, і баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.