"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
У відео показана драматична історія боротьби між світлом і темрявою. Чорний персонаж, що уособлює сумніви та біль, тримає білого у кайданах, перешкоджаючи його прагненню до свободи та внутрішнього миру. Однак у фіналі чорна героїня переходить на бік світла, зникаючи у сяйві, що символізує прощення, звільнення та новий початок.
Як приклад наводять країни західної Європи
Глава парламентського комітету з питань охорони здоров'я та здоров'я нації Михайло Радукцій заявив, що рішення уряду про ослаблення карантину не є приводом, щоб святкувати перемогу над коронавірусом. За його словами, твердження фахівців про "колективний імунітет" є оптимістичними.
Про це Радукцій написав в Facebook,передає Інформатор .
"Стабілізація епідеміологічної ситуація в країні дійсно дає можливість зняти деякі обмеження. Спрацював вчасно запроваджений жорсткий карантин. Деякі фахівці, спираючись на дані досліджень, стверджують, що половина українців вже мають антитіла, тобто ми наближаємося до формування колективного імунітету. На мою думку, ці затвердження занадто оптимістичні ", - зазначив він.
За словами Радуцького, ситуація "повністю контрольована, але досить напружена".
"Святкувати перемогу над короновірусом і радіти колективному імунітету ще рано. У країнах Європи триває вакцинація, проте карантин пом'якшувати не поспішають. Причина - поширення мутацій штамів коронавірусу, які поширюються активніше і є більш агресивними ... Великий ризик сьогодні приспати увагу суспільства, розхолодити людей версіями про те, що вірус і сам поступово зникає. Але розслаблятися рано: треба налаштуватися на тривалу боротьбу ", - резюмував нардеп.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна найближчим часом повернеться до адаптивного карантину з «зонами».
Відзначимо, зараз в деяких регіонах України є можливість послабити обмеження до рівня «жовтої» або «зеленої» зони карантину.
Також Інформатор писав, що в Україні під час вакцинації планують використовувати цифрові інструменти.МОЗ розробило модуль імунізації для внесення даних до електронної системи про вакцинацію пацієнтів.