Трамп заявив, що США майже відновили передачу розвідданих Україні

Американський президент анонсував хороші новини

розвідданими
Очікується, що США відновлять доступ Україні до розвідданих

Президент США Дональд Трамп заявив, що Америка може поновити передачу Україні розвідувальних даних. Це рішення вже майже прийнято. Передачу розвідданими заблокували нещодавно разом з припиненням надання допомоги за ініціативи адміністрації президента США.

Про це повідомляє Axios. Американський лідер у розмові з журналістами на борту Air Force One у неділю заявив, що Штати близькі до зняття "паузи" в обміні розвідданими з Україною.

"Ми практично вже готові, справді, майже готові", - сказав Трамп, відповідаючи на запитання представників ЗМІ, чи розглядає він можливість розблокування передачі розвідданих для української сторони.

Також президент США розповів, що очікує хороших результатів від переговорів між делегаціями Штатів та України. Вони заплановані у Саудівській Аравії на початку тижня.

"Я вважаю, що цього тижня ми досягнемо значного прогресу", - сказав Трамп.

Обмеження розвідданих США

Адміністрація Трампа наказала частково припинити розвіддані, якими США діляться з Україною, щоб допомогти країні боротися з Росією.

Радник з питань національної безпеки Майк Волц і директор ЦРУ Джон Реткліфф зазначили раніше цього тижня, що пауза може бути недовгою, якщо президент буде задоволений тим, що Україна робить кроки до переговорів щодо припинення війни.

У п’ятницю, 7 березня, Трамп також висловив розчарування Росією через те, що вона продовжує атакувати Україну, в той час, як США працюють над посередництвом мирних переговорів між країнами, і пригрозив запровадити нові санкції, якщо вони не припиняться.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube