Трамп у захваті від спічрайтерських можливостей ШІ, але боїться, що діпфейк спровокує ядерну війну

Читать на русском

Фаворит республіканців зізнався, що використовував штучний інтелект для рерайту промови й у захваті від нових можливостей, але після розмови з Ілоном Маском боїться, що хтось за допомогою дезінформації може спровокувати ядерну війну

Читать на русском
Дональд Трамп
Експрезидент каже, що це було «чудово», але «трохи лякає»

Фаворит республіканців зізнався, що використовував штучний інтелект для рерайту промови й у захваті від нових можливостей, але після розмови з Ілоном Маском боїться, що хтось за допомогою дезінформації може спровокувати ядерну війну

Колишній президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявляє, що наказав штучному інтелекту переписати для нього текст промови під час одного з передвиборчих заходів перед «провідними людьми галузі» й результат вразив своєю «довершеністю». Він жартує, що звільнить після цього своїх спічрайтерів. Водночас він стурбований можливістю використання ШІ для створення діпфейк відео: за його словами, потенційно це може спровокувати ядерну війну. Трамп каже, що мультимільярдер Ілон Маск поділяє ці страхи.

Як повідомляє видання The Guardian, фаворит республіканців у захваті від того, як швидко та точно виконує завдання ШІ. Він заявляє, що це допомогло йому упорядкувати свій текст під час одного з передвиборчих заходів.

«У мене там є промова, переписана ШІ, для галузевої еліти. Він (ШІ — ред.) сказав: "О, ти збираєшся виголосити промову? Так?" Він натискає кілька кнопок, і, приблизно через 15 секунд, показує мені мою промову, яка написана чудово, так красиво. Я сказав: "Я це використаю". Я ніколи не бачив нічого подібного», — сказав Трамп.

Він і додає, що це трохи лякає. Зокрема експрезидент стурбований можливістю створення фейкових відео та фото. За його словами, легко уявити діпфейк, на якому президент США оголошує, що наказав завдати удару 13 ракетами з ядерними боєголовками «по якійсь країні». Мовляв, як ви будете реагувати, якщо почуєте, що вони вразять свої цілі «за 12 хвилин 59 секунд, і ви — ця країна». Трамп навіть консультувався щодо цього з Маском, той сказав, що на визначення справжності відео може знадобитися час.

«Хто в біса буде перевіряти. У вас є приблизно 12 хвилин: "давайте перевіримо код"? То які в них варіанти дій, коли бачать таке? Можливо, контратака. Це так небезпечно», — заявив фаворит Республіканців.

Трамп та ШІ

Відтоді як штучний інтелект став частиною нашого щоденного життя, важко знайти галузь, якої б не торкнулася його поява. Політики стурбовані можливістю використання потенціалу ШІ також і під час передвиборчої боротьби.

Дональд Трамп має власний болісний досвід із діпфейк фото через одного зі своїх критиків, актора Марка Руффало. У соцмережі той опублікував пост, на якому експрезидент зображений на «Літаку німфеток» Едварда Епштейна в оточенні неповнолітніх дівчат. Автор підписав під фото, що воно згенероване за допомогою ШІ, але Трамп справді був пасажиром цього скандальновідомого літака.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.