«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Рівень захворюваності на COVID-19 в різних країнах - різний. В антирейтингу, зокрема, країни з високим рівнем життя
Україна обійшла перші десять позицій антирейтингу із захворюваності на коронавірус. До десятки потрапили країни з більш високим рівнем життя.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Popular Science .
До антирейтингу країн з найбільшим поширенням COVID-19 увійшли:
Рейтинг складений з урахуванням кількості хворих в кожній країні, згідно з яким країна займає в переліку відповідне місце.
Відзначимо, що на п'ятому місці рейтингу опинилася Британія, де в грудні минулого року виявили так званий "британський штам".Він відрізняється особливою швидкістю передавання.
Новий штам нещодавно виявили і в Німеччині .
Інформатор повідомляв, що COVID-19 не передається через басейни і питну воду .
Також повідомлялося, в Україні оновили перелік ліків для боротьби з COVID-19 .