“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Через виникнення виробничого дефіциту чіпів Маск вирішив виробляти їх сам
Tesla придбає завод з виробництва чіпів для безперебійного постачання авто на ринок. Для виробництва електромобілів власникові компанії Ілону Маску потрібні мікросхеми нового покоління, діставати такі стало все складніше.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Financial Times .
Необхідні для електрокарів мікросхеми роблять на Тайвані і у Південній Кореї. Через пандемію в світі настав виробничий дефіцит чіпів і дістати їх все складніше.
Експерти повідомили, що придбання власної фабрики допоможе подолати нестачу компонентів, але це обійдеться недешево. Такий завод може коштувати близько 20 млрд доларів.
Крім того, власникові може знадобитися багато часу, щоб освоїтися в управлінні таким складним підприємством.
Раніше Інформатор повідомляв, що Маск бере участь у розробці криптовалюти Dogecoin і закликає до цього своїх передплатників.
Також повідомлялося, Ілон Маск анонсував випуск «найшвидшого серійного авто» в світі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .