RU
Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
12:22, 13 Жовтня
Информатор UA

Интро

Activision звернулася до нечесних гравців, щоб попередити про заходи, які будуть прийняті проти них. Про це компанія розповіла у своїх акаунтах у соціальних мережах, - передає Інформатор. У своїх заявах розробники Call of Duty зазначили, що геймери отримують задоволення від чесної гри. Саме цьому й заважають чітери. Тому чітери нікому не подобаються, і ніхто не хоче їх бачити в грі. До слова, таку заяву зробили нещодавно й автори Call of Duty: Warzone. Схоже, що Activision готується представити новий античіт, який з'явиться в Warzone і майбутню Call of Duty: Vanguard. Схоже, що розповісти про новий підхід до боротьби з чітерами компанія має вже сьогодні, 13 жовтня. See you tomorrow. pic.twitter.com/BAvAGPkTzx Call of Duty (@CallofDuty) October 12, 2021 Дорогі чітери, Ми любимо ігри. Це наша пристрасть. Розробляти ігри для найкращих у всьому світі фанатів честь для нас. Не завжди ми чинимо правильно, але намагаємося щосили. Чітерство всіх позбавляє задоволення від ігор. Нікому не подобаються чітери. Наша мета забезпечувати задоволення й чесну гру для всіх. Для розробників. Для фанатів. І, що найважливіше, для гравців в Call of Duty з усього світу. Чітерам ми не раді. Терпіти чітерство ми не будемо, і скоро ви зрозумієте, що ми маємо на увазі, - пише Activision. Нам залишається лише сподіватися, що їх новий античіт буде дійсно досить ефективний, щоби виправдати подібні заяви. Нагадаємо, що розробники показали сюжетний трейлер Call of Duty: Vanguard. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

«Терпіти чітерство ми не будемо», - Activision офіційно звернулася до нечесних гравців у Call of Duty

Читать на русском
«Терпіти чітерство ми не будемо», - Activision офіційно звернулася до нечесних гравців у Call of Duty

Компанія збирається представити інструменти для боротьби з чітерами

Activision звернулася до нечесних гравців, щоб попередити про заходи, які будуть прийняті проти них.

Про це компанія розповіла у своїх акаунтах у соціальних мережах, - передає Інформатор.

У своїх заявах розробники Call of Duty зазначили, що геймери отримують задоволення від чесної гри. Саме цьому й заважають чітери. Тому чітери нікому не подобаються, і ніхто не хоче їх бачити в грі.

До слова, таку заяву зробили нещодавно й автори Call of Duty: Warzone. Схоже, що Activision готується представити новий античіт, який з'явиться в Warzone і майбутню Call of Duty: Vanguard. Схоже, що розповісти про новий підхід до боротьби з чітерами компанія має вже сьогодні, 13 жовтня.

«Дорогі чітери, Ми любимо ігри. Це наша пристрасть. Розробляти ігри для найкращих у всьому світі фанатів — честь для нас. Не завжди ми чинимо правильно, але намагаємося щосили. Чітерство всіх позбавляє задоволення від ігор. Нікому не подобаються чітери. Наша мета — забезпечувати задоволення й чесну гру для всіх. Для розробників. Для фанатів. І, що найважливіше, для гравців в Call of Duty з усього світу. Чітерам ми не раді. Терпіти чітерство ми не будемо, і скоро ви зрозумієте, що ми маємо на увазі», - пише Activision.

Нам залишається лише сподіватися, що їх новий античіт буде дійсно досить ефективний, щоби виправдати подібні заяви.

 

Нагадаємо, що розробники показали сюжетний трейлер Call of Duty: Vanguard.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.