"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Моя нова пісня також спогад про теплі й ніжні моменти, про дні, коли все здавалося особливим, а квіти — найніжнішими у світі. Навіть якщо у стосунках уже немає того світла, спогади все одно залишаються з нами, лікують і наповнюють серце», — ділиться YAROMIYA.
Деякі з постраждалих взагалі не мали боргів
У Києві викрили незаконний колл-центр, який вибивав борги з боржників на замовлення мікрофінансових організацій. Деякі з постраждалих, як виявилося, взагалі не мали ніяких боргових зобов'язань.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Національної поліції .
"Зловмисники тероризували громадян. При цьому іноді представлялися співробітниками правоохоронних органів. Контакти і персональні дані отримували з клієнтських баз компаній, що надають послуги швидкого кредитування", - йдеться у повідомленні.
Організатором протиправної діяльності виявився киянин, який координував і контролював діяльність угруповання.
"Фігуранти створили свого роду колл-центр. Контакти і персональні дані громадян отримували з клієнтських баз компаній, що надають послуги швидкого кредитування. Одна з таких фірм навіть орендувала "колекторам" офіси, які знаходилися у Києві і Запоріжжі.
Фігуранти телефоном вимагали від громадян термінової сплати боргів , погрожуючи розправою їм та їхнім родичам. При цьому часто завищували відсотки кредитів, що суперечило умовам укладених договорів. Деякі з постраждалих, як виявилося, взагалі не мали ніяких боргових зобов'язань", - зазначили в поліції.
Організатору та двом його спільникам повідомили про підозру за ч. 3 ст. 355 (примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування поки триває. Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу. Зловмисникам загрожує від 4 до 8 років в'язниці.
Нагадаємо, раніше в НБУ розповіли, як будуть карати колекторів за порушення прав боржників .
Раніше Інформатор повідомляв, що НБУ зобов'язав всіх колекторів зареєструватися для посилення контролю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .