Телеведуча Мосейчук нагадала про часи, коли людей розстрілювали за паніку під час війни: Щоб не заважали

Читать на русском

Телеведуча Наталія Мосейчук заявила, що не знає, що робити із панікерами в соціальних мережах і нагадала, що в СРСР у період війни таких пристрелювали

Читать на русском
Наталія Мосейчук, НКВС
Наталія Мосейчук згадала, як НКВС розстрілювало людей у Другу світову за паніку - нічого поганого у цьому вона не баче

Телеведуча Наталія Мосейчук заявила, що не знає, що робити із панікерами в соціальних мережах і нагадала, що в СРСР у період війни таких пристрелювали

Ведуча ефіру національного телемарафону Наталія Мосейчук зробила ще одну скандальну заяву про українців. Вона заявила, що вражена, як деякі люди розганяють паніку у соціальних мережах. І нагадала, що в СРСР під час Другої світової війни таких розстрілювали. А що робити з українськими панікерами - вона не знає. 

Під час інтерв'ю журналістка заявила, що нещодавно переглядала TikTok й була вражена панічними настроями деяких українців. На її думку, вони розганяють паніку й пишуть стандартні кліше і наративи про погану ситуацію на фронті й мобілізацію. 

Мосейчук довго і задумливо згадувала часи, коли СРСР керував ще Сталін, і те, яке покарання несли люди з такими настроями. Енкаведистів, які розстрілювали "панікерів" телеведуча назвала "людьми, які вступали з ними у зв'язок". При цьому дії НКВС вона не засудила, а пояснила, що це робилася для того, щоб "панікери" не заважали. А що робити з українцями - вона не знає. 

"У часи Другої світової війни їх називали панікерами. І з ними вступали у зв'язок, щоб хоча б ці не заважали й кандалами на ногах не були. Тобто, пристрелювали. А що робити з панікерам XXI століття Made in Ukraine?" - запитала Мосейчук. 

Скандальні заяви Мосейчук

 Це не перший скандальний закид Наталії Мосейчук на адресу українців. Не так давно вона заявила, що СБУ постукає у двері кожному, хто розповсюджує інформацію про місця, де ТЦК роздає повістки. На її думку, тільки так треба боротися з такими людьми. У соцмережах після цього стався вибух гніву - українці називали телеведучу "Скабєєва Коломойського" і цікавились, чому не воює її 25-річний син Антон. 

Але Мосейчук не розгубилась. Вона заявила, що її дорослий син виїхав до Німеччини ще до війни, а тому вона не вважає його ухилянтом. Пояснила, що він не має в Україні фабрик, а тому його нічого з цією країною не пов'язує - і повертатися не буде, служити в ЗСУ не піде, бо це його право. Крім того, телеведуча та деякі її колеги обурились коментарями українців і заявили про хейт та тиск на журналіста. 

Нагадаємо, команда Ліги Сміху "Фам Фаталь" потрапила у скандал через жарти про загиблих у Тисі людей, які намагались утекти за кордон. Артисти вирішили, що це смішно, але громадськість обурилася. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.