"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Кольорове світіння виникає через холодний пил, який замінив водень у «мертвих» галактиках
Телескоп «Габбл» виявив у космосі галактики, в яких більше не народжуються зірки. Землянам ці далекі галактики бачаться у жовтому та пурпурно-фіолетовому кольорах.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт NASA.
Телескоп «Габбл» разом з ALMA виявив дивні галактики, які мають колір.
Вчені спостерігають їх через ближчі галактичні скупчення в якості природних збільшувальних стекол для вивчення деталей у космічних глибинах.
Величезна гравітація галактичних скупчень спотворює простір. Коли далека галактика розташована позаду такого скупчення, вона здається сильно розтягнутою та збільшеною. Це дозволяє астрономам вивчати деталі, які інакше було б неможливо побачити.
Це називається «сильне гравітаційне лінзування». Так «Габбл» побачив жовті та фіолетові галактики у глибинах космосу.
Жовтий колір відображає сяйво зоряного світла. Штучний фіолетовий колір відображає холодний пил. Цей пил замінює холодний газоподібний водень, необхідний для зореутворення.
У самому центрі далекої галактики MRG-M2129 - тільки пил та газ. Це говорить про те, що зореутворення тут припинилося.
Ця галактика, як і п'ять інших, виявлених «Габблом» у глибинах Всесвіту, виглядають так само, як і незабаром після великого вибуху. Їм близько 11 мільярдів років (в той час як вік Всесвіту, імовірно, 12,6 млрд років).
«Наразі в нашому Всесвіті всі галактики повинні утворювати безліч зірок. Це пік зореутворення», - вважає провідний доцент астрономії Массачусетського університету Кейт Уїтакер.
Але незважаючи на це, «кольорові» галактики вже не утворюють зірок.
Ці види «мертвих» галактик омолаживаются навіть внаслідок пізніших незначних злиттів та скупчень невеликих галактик та газу. Вчена назвала цей процес утворенням газової «глазурі» без зореутворення.
Раніше Інформатор повідомляв, що NASA запустить космічний телескоп у 100 разів могутніший та швидший за Габл .
Також ми писали, що Україну відвідає керівник NASA .