Головна
Шоу-біз
Культура
04:31, 8 Вересня
Информатор UA

Интро

Компанія Netflix викупила у BBC права на перезапуск дитячого шоу Телепузики. Прем'єра запланована на 14 листопада. А це значить, що на екранах телевізорів незабаром знову з'являтьсяТінкі Вінкі, Діпсі, Лаа-Ла та По. Про це пише Інформатор, посилаючись на видання The Hollywood Reporter. це британський дитячий телевізійний серіал виробництва BBC. Він зявився ще у 1997 році. З того часу на екрани вийшло понад 365 серій, які показували впродовж 4-х років. В дитячому серіалі розказують про пригоди чотрирьох плюшевих істот з телеекранами на животі - Тінкі-Вінкі, Діпсі, Лалу і По. Всі вони живуть у країні Телепузії.За сюжетом, коли дме вітер, чарівний млин починає крутитися і приносити телепузикам картинки про життя дітей. Таємниці перезапуску Netflix не розкриває. Єдине, що відомо це те, що оновлене шоу озвучуватиме американський актор та співак Тітусс Берджесс. Окрім, Телепузиків американський стримінговий сервіс Netflix готує ще два нових шоу. Які також мають приєднати до дошкільної лінійки Netflix. Запустити, які також планують восени.До теми: Найкращі мультфільми для дітей та дорослих: новинки 2022 та класика.

Телепузіки 2.0: Netflix покаже перезапуск культового мультфільму

Телепузіки 2.0: Netflix покаже перезапуск культового мультфільму

Netflix 14 листопада покаже перезапуск Телепузиків.

Компанія Netflix викупила у BBC права на перезапуск дитячого шоу Телепузики. Прем'єра запланована на 14 листопада. А це значить, що на екранах телевізорів незабаром знову з'являться Тінкі Вінкі, Діпсі, Лаа-Ла та По.

Про це пише Інформатор, посилаючись на видання The Hollywood Reporter. 

«Телепузики» — це британський дитячий телевізійний серіал виробництва BBC. Він з’явився ще у 1997 році. З того часу на екрани вийшло понад 365 серій, які показували впродовж 4-х років. 

В дитячому серіалі розказують про пригоди чотрирьох плюшевих істот з телеекранами на животі - Тінкі-Вінкі, Діпсі, Лалу і По. Всі вони живуть у країні Телепузії. За сюжетом, коли дме вітер, чарівний млин починає крутитися і приносити телепузикам картинки про життя дітей. 

Таємниці перезапуску Netflix не розкриває. Єдине, що відомо це те, що оновлене шоу озвучуватиме американський актор та співак Тітусс Берджесс. 

Окрім, Телепузиків американський стримінговий сервіс Netflix готує ще два нових шоу. Які також мають приєднати до дошкільної лінійки Netflix. Запустити, які також планують восени. 

До теми: Найкращі мультфільми для дітей та дорослих: новинки 2022 та класика.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.