RU
Головна
Фоторепортаж
16:00, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

У Києві відбувся черговий мітинг противників вакцинації від COVID-19. Сотні людей пройшли маршем протесту від Верховної Ради до будівлі Служби безпеки України. Інформатор розповідає і показує, як пройшла хода. Через акцію, організовану групою підтримки Остапа Стахіва, якого СБУ звинувачує у спробі повалення конституційного ладу в Україні, поліція обмежила рух транспорту в центрі Києва. Більшість опитаних Інформатором учасників ходи відмовилися називати своє ім'я, але наголошували, що вийшли на мітинг не просто на підтримку Остапа Стахіва, а заради боротьби за права людини. У руках багатьох учасників акції були плакати з вимогою звільнити Остапа Стахіва. Проте основна вимога, яку озвучили учасники маршу, незмінна скасування обов'язкової вакцинації для представників низки професій. Киянка Наталя, як і багато учасників мітингу, відмовляється називати своє прізвище. Але жінка сміливо та під запис розповідає, чому прийшла на цю акцію. Я працювала вчителем. Мене усунули через те, що я не вакцинована. Я хочу звернутися до Зеленського, до Верховної Ради, щоб у них прокинулася совість. Я не одна, нас 10 тисяч учителів, які залишилися без роботи, повідомила Наталія. Також учасники мітингу проти вакцинації звинувачують журналістів у брехні та вимагають свободи слова для всіх. "Що ви робите? Ви знімаєте брехню! Скажіть правду. Скажіть правду на екрани, що ми не антиваксери, ми за свободу вибору. Ми не хочемо піддавати своє тіло експерименту, висловлює свою думку Інформатору учасниця акції, яка не побажала назвати своє ім'я. Це йде просто війна. Це не така війна, яка була за Гітлера. Це бактерицидна війна. Проти людей, людства. Так, я хворіла, я перенесла і нічого страшного. Були всякі грипи, ми їх переносили, сказала Інформатору жінка, яка відмовилася називати своє ім'я, пояснюючи це тим, що боїться фізичної розправи з боку тих, хто не симпатизує їхньому руху. Тут є люди зі статусом вакцинації. Але ми за те, щоб людей не змушували це робити насильно. Ми за волю вибору. Хто хоче, той робить, хто не хоче, той не робить, але примусова вакцинація цей злочин, прокоментувала свою присутність на мітингу жінка, яка також не побажала називати Інформатору своє ім'я, але пообіцяла подати до суду на наше видання, якщо вважатиме, що журналісти спотворили інформацію про антивакцинаторський мітинг. Примітно, що QR-коди на плакатах антивакцинаторів ведуть на сайт Єдиної Росії. Інформатор вже писав про те, що у Раді національної безпеки та оборони України дійшли висновку Російська Федерація розгорнула у нашій країні масштабну кампанію пропаганди антивакцинаторських настроїв з метою зростання смертності українців від коронавірусу. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

“Свобода Стахіву”: як у Києві пройшов мітинг “не антиваксерів”

Читать на русском
“Свобода Стахіву”: як у Києві пройшов мітинг “не антиваксерів”

Поліція обмежила рух транспорту у центрі Києва

У Києві відбувся черговий мітинг противників вакцинації від COVID-19. Сотні людей пройшли маршем протесту від Верховної Ради до будівлі Служби безпеки України.

Інформатор розповідає і показує, як пройшла хода.

Через акцію, організовану “групою підтримки” Остапа Стахіва, якого СБУ звинувачує у спробі повалення конституційного ладу в Україні, поліція обмежила рух транспорту в центрі Києва.

Більшість опитаних Інформатором учасників ходи відмовилися називати своє ім'я, але наголошували, що вийшли на мітинг не просто на підтримку Остапа Стахіва, а “заради боротьби за права людини”.

У руках багатьох учасників акції були плакати з вимогою звільнити Остапа Стахіва. Проте основна вимога, яку озвучили учасники маршу, незмінна – скасування обов'язкової вакцинації для представників низки професій.

Киянка Наталя, як і багато учасників мітингу, відмовляється називати своє прізвище. Але жінка сміливо та під запис розповідає, чому прийшла на цю акцію.

“Я працювала вчителем. Мене усунули через те, що я не вакцинована. Я хочу звернутися до Зеленського, до Верховної Ради, щоб у них прокинулася совість. Я не одна, нас 10 тисяч учителів, які залишилися без роботи”, — повідомила Наталія.

Також учасники мітингу проти вакцинації звинувачують журналістів у брехні та вимагають свободи слова для всіх.

"Що ви робите? Ви знімаєте брехню! Скажіть правду. Скажіть правду на екрани, що ми не антиваксери, ми за свободу вибору. Ми не хочемо піддавати своє тіло експерименту”, — висловлює свою думку Інформатору учасниця акції, яка не побажала назвати своє ім'я.

“Це йде просто війна. Це не така війна, яка була за Гітлера. Це бактерицидна війна. Проти людей, людства. Так, я хворіла, я перенесла і нічого страшного. Були всякі грипи, ми їх переносили”, — сказала Інформатору жінка, яка відмовилася називати своє ім'я, пояснюючи це тим, що боїться фізичної розправи з боку тих, хто не симпатизує їхньому руху.

“Тут є люди зі статусом вакцинації. Але ми за те, щоб людей не змушували це робити насильно. Ми за волю вибору. Хто хоче, той робить, хто не хоче, той не робить, але примусова вакцинація цей злочин”, — прокоментувала свою присутність на мітингу жінка, яка також не побажала називати Інформатору своє ім'я, але пообіцяла подати до суду на наше видання, якщо вважатиме, що журналісти спотворили інформацію про антивакцинаторський мітинг.

Примітно, що QR-коди на плакатах антивакцинаторів ведуть на сайт “Єдиної Росії”.

Інформатор вже писав про те, що у Раді національної безпеки та оборони України дійшли висновку – Російська Федерація розгорнула у нашій країні масштабну кампанію пропаганди антивакцинаторських настроїв з метою зростання смертності українців від коронавірусу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.