RU
Головна
Світ
12:01, 13 Липня
Информатор UA

Интро

Світові ціни на каву зростають на тлі неврожаю у Бразилії. Бразилія є найбільшим постачальником кави, і на території країни наразі спостерігається найсильніша за останні 100 років посуха. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Wall Street Journal . Минулого місяця ціни на арабіку (основний сорт кави, який виробляється у Бразилії) досягли найвищого рівня з 2016 року. Ціни на ф'ючерси зерен кави арабіка на торгах в Нью-Йорку за три останніх місяці збільшилися більш ніж на 18% до 1,51 долари за фунт. Робуста на торгах в Лондоні подорожчала більш ніж на 30% за останні три місяці, до 1 749 доларів за тонну, що є дворічним максимумом. Фермери Бразилії готуються до одного з найбільших спадів виробництва за майже 20 років. Після рекордного врожаю у 2020 році, поточний рік повинен був стати менш врожайним, але ситуація виявилася серйознішою, ніж очікувалося. Я вирощую каву більше 50 років і ніколи не бачила такої сильної посухи, як минулого і цього року. Зазвичай на збір кави у мене йде три місяці; цього року мені потрібен був місяць, - сказала Христина Валле, виробник кави у третьому поколінні з Мінас-Жерайсу, найбільшого кавового заводу Бразилії. За даними Міністерства сільського господарства США врожай арабіки у Бразилії цього року зменшиться на 15 мільйонів 132-фунтових мішків (в одному мішку майже 60 кг) в порівнянні з минулим роком, що стане найбільш значним зниженням за 18 років, тобто майже на 900 тисяч тонн. При цьому інші прогнози говорять про зниження врожаю арабіки в Бразилії аж до 23 мільйонів мішків. Зростання цін на каву обумовлене і тим, що два інших найбільших постачальника, Колумбія і В'єтнам, мають труднощі з логістикою. На В'єтнам припадає більше третини світового постачання робусти, тому ціни на цей вид кави теж зростають. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Світові ціни на каву досягли п'ятирічного максимуму

Читать на русском
Світові ціни на каву досягли п'ятирічного максимуму

Всьому виною посуха і неврожай у Бразилії

Світові ціни на каву зростають на тлі неврожаю у Бразилії. Бразилія є найбільшим постачальником кави, і на території країни наразі спостерігається найсильніша за останні 100 років посуха.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Wall Street Journal .

Минулого місяця ціни на арабіку (основний сорт кави, який виробляється у Бразилії) досягли найвищого рівня з 2016 року. Ціни на ф'ючерси зерен кави арабіка на торгах в Нью-Йорку за три останніх місяці збільшилися більш ніж на 18% до 1,51 долари за фунт. Робуста на торгах в Лондоні подорожчала більш ніж на 30% за останні три місяці, до 1 749 доларів за тонну, що є дворічним максимумом.

Фермери Бразилії готуються до одного з найбільших спадів виробництва за майже 20 років. Після рекордного врожаю у 2020 році, поточний рік повинен був стати менш врожайним, але ситуація виявилася серйознішою, ніж очікувалося. «Я вирощую каву більше 50 років і ніколи не бачила такої сильної посухи, як  минулого і цього року. Зазвичай на збір кави у мене йде три місяці;  цього року мені потрібен був місяць», - сказала Христина Валле, виробник кави у третьому поколінні з Мінас-Жерайсу, найбільшого кавового заводу Бразилії.

За даними Міністерства сільського господарства США врожай арабіки у Бразилії цього року зменшиться на 15 мільйонів 132-фунтових мішків (в одному мішку майже 60 кг) в порівнянні з минулим роком, що стане найбільш значним зниженням за 18 років, тобто майже на 900 тисяч тонн. При цьому інші прогнози говорять про зниження врожаю арабіки в Бразилії аж до 23 мільйонів мішків. Зростання цін на каву обумовлене і тим, що два інших найбільших постачальника, Колумбія і В'єтнам, мають труднощі з логістикою. На В'єтнам припадає більше третини світового постачання робусти, тому ціни на цей вид кави теж зростають.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.