Світили лазером в обличчя Шмейхелю: УЄФА розслідує поведінку вболівальників на матчі Англія-Данія

Збірній Англії висунули три звинувачення

УЄФА висунув три звинувачення проти збірної Англії після півфіналу Євро-2020. У цьому матчі Англія перемогла Данію в овертаймі з рахунком 2:1 і пройшла до фіналу турніру.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт УЄФА.

Збірні Англії та Данії грали на стадіоні "Вемблі" в Лондоні.

Звинувачення проти Футбольної асоціації Англії полягають у наступному:

• Використання лазерної указки її фанатами – стаття 16 (2) (d) Дисциплінарного регламенту (DR) УЄФА.
  • Порушення правопорядку, влаштоване фанатами під час виконання державного гімну – стаття 16 (2) (g) DR.
  • Запалювання феєрверків англійськими фанатами – стаття 16 (2) (c) DR.

Крім того, перед грою фанати Англії освистали гімн Данії (англійці робили так і перед іграми із шотландцями й німцями). Після цього вони використовували на стадіоні піротехніку, що також заборонено.

А під час пенальті нападника Англії Гаррі Кейна на 104 хвилині матчу вболівальники світили лазерною указкою в обличчя й очі воротареві Данії Касперу Шмейхелю. Це було зафіксовано під час трансляції матчу. Цей гол у результаті привів до перемоги англійців.

Справу розгляне Контрольний, етичний і дисциплінарний орган УЄФА (CEDB).

Раніше Інформатор повідомляв про вихід збірної Італії до фіналу Євро-2020, а також про результати поєдинків першого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.