У зв'язку з високим рівнем захворюваності було вирішено продовжити дистанційне навчання для школярів
В школах міста Суми ще на тиждень продовжили дистанційне навчання. Раніше було вирішено, що школярі навчатимуться онлайн до 16 лютого. Але через високий рівень захворюваності дистанційне навчання продовжили на період з 18 до 24 лютого.
Про це повідомила Сумська міська рада. Члени міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Сумах на засіданні 16 лютого прийняли рішення продовжити дистанційне навчання для школярів на тиждень. Це рішення було обумовлено високим рівнем захворюваності на грип, ГРВІ та COVID-19, який перевищує епідемічний поріг.
За словами начальника управління охорони здоров’я Олени Чумаченко, протягом тижня, з 9 по 16 лютого, зареєстровано 2372 випадки захворювання на грип, ГРВІ та COVID-19 (на минулому тижні – 3236 випадків). З коронавірусною хворобою виявлено 15 осіб (минулого тижня – 28). Хворих на грип зареєстровано 157 осіб (минулого тижня 136). Серед захворілих діти становлять меншість – 45%. Загальна кількість госпіталізованих – 94 особи (4% від усіх захворілих).
З 6 лютого, в місті Суми вже впроваджували карантин. Тоді закрили усі школи. Все через великий сплеск захворюваності на грип, ГРВІ та Covid-19. 45% захворілих - діти, саме через це і вводиться карантин у школах. Відповідне рішення ухвалила міська адміністрація.
А з 13 лютого в Полтавській області також тимчасово закрили на карантин низку шкіл. Понад 9700 дітей тимчасово перейшли на дистанційне навчання. В області спостерігається підвищення епідемічного порогу захворюваності на ГРВІ та грип.
Загалом протягом минулого тижня, з 5 по 11 лютого, Міністерство охорони здоров'я зафіксувало понад 230 тисяч випадків ГРВІ, грипу та COVID-19. Cтатистика показує, що епідемічний поріг перевищено в чотирьох областях країни: Житомирській, Хмельницькій, Закарпатській та Чернівецькій. В цих регіонах можуть активувати локальні карантинні заходи, такі як обов'язкове використання масок, підвищений рівень соціального дистанціювання та посилення гігієнічних норм.
Нагадаємо: Україна використовує комбіновані атаки, щоб "пробити" російські засоби РЕБ. Чому ж рф продовжує хвалитися, що збиває всі дрони, що прилітають по її об'єктам - думка авіаексперта Анатолія Храпчинського.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.