Це історія про пошук опори та внутрішній вибір, який стоїть перед нами у складні періоди життя. Вона розкриває нам почуття людини, яка опинилася у стані розпачу та внутрішньої боротьби.
В області ведуться відновлювальні роботи
Рашистів вигнали із Сумщини, і це лише початок – Україна буде вільною!
Дмитро Живицький офіційно повідомив, що Сумська область повністю вільна від рашистів. Їх женуть із нашої землі все далі.
Також голова обласної військової адміністрації додав, що мешканці регіону можуть ще чути вибухи навіть не під час тривоги. У такому разі боятися не варто – зараз ведуться роботи рятувальників та вибухотехніків. Саме тому вибухів чути чимало.
Також Живицький наголосив на тому, що в області все ще небезпечно. Залишається дуже багато замінованих територій, а деякі поки не встигли обстежити. Саме тому не варто з'їжджати на узбіччя доріг або користуватися лісовими проїздами. Також не варто підходити до розбитої техніки ворога та місць їх стоянок. Наразі головним завданням є розмінування територій.
Нагадаємо, що битва за Донбас вирішить долю цієї війни: прогнози.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.