Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Ця справа розглядається в судах по другому колу
Північний апеляційний госпсуд відмовився задовольнити апеляційну скаргу Нацбанку України і залишив без змін рішення суду, яким задовольнили позов ТОВ «Промислова інноваційна компанія» до НБУ з стягненням з відповідача 128,9 млн грн «майнової шкоди».
Про це повідомляє Finbalance з посиланням на рішення суду від 8 вересня.
Це справа розглядається в судах по другому колу.
На думку компанії-позивача, акціонери зазнали майнової шкоди внаслідок прийняття Нацбанком у 2015 році «неправомірного рішення» (на думку позивача) про віднесення«Радикал Банку»до категорії неплатоспроможних.
За даними YanukovychLeaks,Радикал Банк був пов'язаний з оточенням експрезидента Віктора Януковича.
Банк працював з 2010 року і входив до групи невеликих фінустанов за обсягом активів. За даними НБУ, ключовими власниками банку були Максим Шпак та Анрі Веремійченко, яким належали 71% банку через «Промислову інноваційну компанію».
11.08.2020 Північний апеляційний госпсуд відмовився задовольнити клопотання НБУ про призначення експертизи (оцінки) в цій справі.
Своє клопотання НБУ мотивував законом про банки, який прийняв парламент і підписав президент.
У 2010 році «Радикал» разом з іншим банком, який пов'язували з «сім'єю Януковича» - «Укрбізнесбанком» - був задіяний у сумнівних контрактах на суму понад 1,6 млрд грн.
Восени 2013 року Радикал почав обслуговувати співробітників «Танталіту» - компанії, у власності якої перебувало «Межигір'я».
Нагадаємо, раніше Інформатор розповідав, що заклали до держбюджету України на 2021 рік .
Також повідомлялося, що державні аудитори перевірять використання коштів з коронавірусного Фонду .