Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Суд відмовив в задоволенні позову адвокатів олігарха та залишив рішення слідчого судді Шевченківського районного суду Києва без змін
Київський апеляційний суд залишив без змін рішення слідчого судді Шевченківського районного суду Києва щодо накладання арешту на матеріальні статки олігарха Ігоря Коломойського. Апеляція адвокатів була відхилена. Заарештованими лишаються права на 9 компаній, якими володів Коломойський, серед них - футбольний клуб "Дніпро" та "Полтаваобленерго".
Про це ідеться у рішенні КАС з Реєстру судових рішень. Зазначається, що ухвала вироку відбулась ще 6-го грудня, а суд апеляції підтвердив його 14 грудня.
Апеляційні скарги представника АТ "Полтаваобленерго", представника ТОВ "Футбольний клуб "ДНІПРО" та ТОВ "Сентоза ЛТД", директора ТОВ "Фарлес", директора "ПРОТОН-21", директора ТОВ "Бета-К, ЛТД" та ТОВ КА "ПАС ЛТД", директора ТОВ "СОЛМ ЛТД" та представника Версала ЛТД залишили без задоволення.
У четвер, 21 грудня, суд знизив суму застави для олігарха Ігоря Коломойського до 2,7 мільярда гривень. Проте, одіозний бізнесмен відмовився її вносити. Він заявив про заморожені активи в Англії та відсутність наявної суми. Окрім того, Коломойський порівняв вимогу внесення застави з викупом за викрадення. Він також висловив бажання змінити запобіжний захід для переїзду до Києва. Він хоче співпрацювати зі слідством, адже нинішній темп розгляду справи та допиту свідків затягне її на пів року.
Шостий апеляційний адміністративний суд Києва підтвердив законність націоналізації ПриватБанку у 2016 році. Було визнано, що банк залишиться державною власністю. Окрім того, було відхилено попереднє рішення Окружного адміністративного суду Києва про протиправність націоналізації. У НБУ привітали таке рішення та наголосили, що націоналізація банку була необхідною для забезпечення фінансової стабільності та захисту коштів громадян.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.