Головна
Життя
Будівництво
13:36, 17 Лютого
Информатор UA

Интро

В мережі показали, як виглядає новозбудований дитячий садок у Сумах, який звели з нуля в рамках програми президента Володимира Зеленського Велике будівництво. Фото поділився Юрій Голик у своєму Facebook. Проєкт унікального садочку, що розташований у 12-му мікрорайоні, розробили сумські архітектори та дизайнери. Заклад отримав басейн, теплу підлогу та хороше природне освітлення завдяки незвичній будівельній конструкції. Садочок побудували відповідно до вимог безбарєрності. Зокрема, тут встановилипідйомник для дітей з інвалідністю Загальна кошторисна вартість обєкту становила 58,8 млн грн. Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко повідомив, що цьогоріч в рамках програми заплановано побудувати та реконструювати 141 школу, 133 дитячі садочки, чотири заклади освіти іншого рівня та чотири малі групові будинки.

Сучасний, світлий, комфортний: в мережі показали новий садочок у Сумах, збудований за програмою “Велике будівництво”

Читать на русском
Сучасний, світлий, комфортний: в мережі показали новий садочок у Сумах, збудований за програмою “Велике будівництво”

Заклад отримав басейн, теплу підлогу та хороше природне освітлення

В мережі показали, як виглядає новозбудований дитячий садок у Сумах, який звели “з нуля” в рамках програми президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Фото поділився Юрій Голик у своєму Facebook.

Проєкт унікального садочку, що розташований у 12-му мікрорайоні, розробили сумські архітектори та дизайнери. Заклад отримав басейн, теплу підлогу та хороше природне освітлення завдяки незвичній будівельній конструкції.

Садочок побудували відповідно до вимог безбар’єрності. Зокрема, тут встановили підйомник для дітей з інвалідністю 

Загальна кошторисна вартість об’єкту становила 58,8 млн грн. 

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко повідомив, що цьогоріч в рамках програми заплановано побудувати та реконструювати 141 школу, 133 дитячі садочки, чотири заклади освіти іншого рівня та чотири малі групові будинки.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.