"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
“Кришталі” - це маніфест всепоглинаючому коханню. Коханню яке зворушує повсякчас. Коханню яке в частій боротьбі зі здоровим глуздом, а також всупереч всім минулим досвідам та набутим переконанням, знищує вщент не типові та не притаманні людській натурі речі, і розпочинає формувати біле та недоторкано-чисте середовище на просторах підкореної йому душі.
Україна на початковому етапі отримає близько 8 мільйонів доз вакцини
Міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, що в першу чергу вакцину від коронавірусу в Україні отримають працівники охорони здоров'я. Україна на початковому етапі отримає близько 8 мільйонів доз вакцини.
Про це глава МОЗ повідомив за підсумками онлайн-конференції з представниками COVAX, передає Інформатор .
"Наша держава буде отримувати її (вакцину, - ред.) декількома траншами. Перший складе близько 1,2 млн доз. У пріоритеті першого етапу щеплення - працівники охорони здоров'я. Люди, які щохвилини піддають себе небезпеці, рятуючи інших", - повідомив він.
Всього ж COVAX планує надати Україні близько 8 млн доз вакцини від коронавірусу. За підрахунками МОЗ, це дозволить вакцинувати до 20% українців.
"Завдяки цьому будуть вакциновані на безкоштовній основі до 20% наших громадян. Наші наступні кроки у співпраці з COVAX - підписання технічної необхідності від України і умов співпраці", - додав Степанов.
COVAX - ініціатива з глобального доступу до вакцин проти COVID-19, у якій беруть участь 172 країни. На сьогодні COVAX має у розпорядженні найбільший і різноманітний портфель розробок вакцин проти COVID-19 в світі, що включає в себе дев'ять вакцин-кандидатів і ще дев'ять вакцин, що проходять попередню оцінку, і веде переговори з іншими великими виробниками.
Нагадаємо, у Всесвітній організації охорони здоров'я раніше заявили, що ще жодна вакцина від COVID-19 не пройшла остаточну реєстрацію.На фінальній стадії розробки знаходяться чотири вакцини.
Відзначимо, раніше на цьому тижні інша американська компанія Moderna оголосила, що її експериментальна вакцина виявилася ефективною на 94,5% після проміжного аналізу її пізнього дослідження.
Крім того, американська компанія Pfizer оприлюднила попередні результати останньої фази випробувань своєї вакцини, заявивши, що вона на 95% ефективна .