Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Ця вакцина показує менші показники ефективності, ніж інші, які вже є на ринку
Міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, чому Україна уклала контракт про постачання вакцини від коронавірусу саме з китайською компанією Sinovac. Ця вакцина показує меншу ефективність, ніж її конкуренти.
Як передає Інформатор,про це Степанов розповів на брифінгу 14 січня.
За його словами, МОЗ почало переговори про постачання вакцин ще в травні 2020 року з усіма провідними компаніями, які розробляли вакцини. Він стверджує, що зараз ці переговори тривають.
"У тому числі це була компанія Sinovac, з якою ми почали переговори ще в травні, але така активна стадія у нас почалася вже у вересні минулого року. І саме з компанією Sinovac ми уклали перший контракт на поставку вакцини", - сказав Степанов.
Нагадаємо, вакцину Sinovac можуть зареєструвати в Україні до 5 лютого.При цьому контракт на закупівлю 1,9 млн доз цієї вакцини, який раніше уклала Україна, може бути зірваний через її недостатню ефективність.
Раніше повідомлялося, що МОЗ закупить Sinovac тільки при її ефективності не менше 70%,в іншому випадку компанія поверне гроші Україні. Такі умови прописані в договорі.
Відзначимо, пізні дані випробувань вакцини Sinovac в Індонезії показали, що вона ефективна на 65,3%.У Бразилії ця вакцина показала ефективність на рівні 78%.
Також Інформатор писав, що раніше Україна уклала з компанією «Лекхім» контракт на поставку у 2021 році китайської вакцини Sinovac за ціною 18 доларів за дозу.Це така ж ціна, за якою Бельгія може закупити найдорожчу вакцину в світі виробництва американської компанії Moderna.