Головна
Україна
Політика
18:27, 20 Червня
Информатор UA

Интро

Країни Євросоюзу мають повну згоду щодо надання Україні статусу кандидата в Євросоюз. Як повідомляє Інформатор, про це повідомила віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина в ефірі телемарафону. "Кожна з цих країн (які були проти статусу кандидата - ред.) після рішення Єврокомісії у п'ятницю підтвердила, що підтримає надання Україні статусу кандидата", - заявила Стефанішина. За її словами, станом на 20 червня Україна має консенсус серед лідерів країн ЄС. РанішеЗеленський заявив, що наступного тижня буде вирішуватись, чи отримає Україна статус кандидата на членство в Євросоюзі й тому тиждень стане одним із найважливіших за всі 30 років незалежності. Також ми писали, що Єврокомісія (ЄК) висловила свої офіційні рекомендації щодо надання нашій країні статусу кандидата на вступ до Євросоюзу. Відповідне рішення було схвалене 17 червня у Брюсселі. Тепер 23-24 червня документ мають розглянути глави держав та урядів ЄС. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.

Статус кандидата для України підтримують усі країни ЄС - Стефанішина

Читать на русском
Статус кандидата для України підтримують усі країни ЄС - Стефанішина

Станом на 20 червня Україна має консенсус серед лідерів країн ЄС

Країни Євросоюзу мають повну згоду щодо надання Україні статусу кандидата в Євросоюз.  

Як повідомляє Інформатор, про це повідомила віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина в ефірі телемарафону.

"Кожна з цих країн (які були проти статусу кандидата - ред.) після рішення Єврокомісії у п'ятницю підтвердила, що підтримає надання Україні статусу кандидата", - заявила Стефанішина.

За її словами, станом на 20 червня Україна має консенсус серед лідерів країн ЄС.

Раніше Зеленський заявив, що наступного тижня буде вирішуватись, чи отримає Україна статус кандидата на членство в Євросоюзі й тому тиждень стане одним із найважливіших за всі 30 років незалежності.

Також ми писали, що Єврокомісія (ЄК) висловила свої офіційні рекомендації щодо надання нашій країні статусу кандидата на вступ до Євросоюзу. Відповідне рішення було схвалене 17 червня у Брюсселі. Тепер 23-24 червня документ мають розглянути глави держав та урядів ЄС

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.