Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Мін'юст також звинуватив 6 громадян Росії
Міністерство юстиції США звинуватило одного українця та шістьох росіян у створенні хакерського угруповання, яке використовує ботнет Trickbot. Цей ботнет є одним із найпоширеніших у світі.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на документи суду північного округу штату Огайо.
У списку обвинувачених лише 7 осіб, проте Мін'юст розкрив імена лише двох із них. Це громадянин Росії Володимир Дунаєв, екстрадований 20 жовтня до США з Південної Кореї, та росіянка Алла Вітте, яку у Мін'юсті США також називають громадянкою Латвії. Імена інших обвинувачених у документі приховані. Щодо громадянина України відомо, що він живе на території нашої країни і був розробником групи Malware Developer для Trickbot Group. Він займався розробкою частини віддаленого виконання коду.
Наприклад, у заяві Мін'юсту про екстрадицію Дунаєва йдеться про те, що він та інші фігуранти справи з листопада 2015-го по серпень 2020 року заразили мільйони комп'ютерів, вкрали гроші та особисті дані користувачів, а також пошкодили комп'ютерні системи окремих людей. , фінансових організацій, державних органів та приватних компаній.
У документах зазначено, що хакери діяли в Україні, Росії, Білорусі та Суринамі. Мережа заражених комп'ютерів Trickbot розповсюджувала програми-вимагачі та влаштовувала кібератаки. Microsoft заявила, що ботнет Trickbot міг використовуватись для впливу на виборчий процес у США. У листопаді 2020 року компанія Microsoft допомогла зупинити діяльність ботнету, а потім інженерам компанії довелося замінити велику кількість маршрутизаторів у Бразилії та Латинській Америці, щоб зупинити поширення ботнету.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .