Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Ця зброя має допомогти відбивати терористичні атаки рф на енергетичну інфраструктуру
США надасть 400 мільйонів доларів додаткової допомоги для України. Це вже 25-е надання Україні зброї з боку США з серпня 2021 року.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт Пентагону.
Пакет насамперед включає:
"З огляду на невпинні та жорстокі повітряні атаки росії на критично важливу інфраструктуру України, додаткові можливості протиповітряної оборони є критично важливими. Ракети HAWK, які будуть відновлені за кошти Ініціативи сприяння безпеці України, доповнять нещодавнє зобов’язання Іспанії розробити пускові установки HAWK, щоб допомогти Україні протистояти цій загрозі. ЗРК малої дальності Avenger також забезпечать Україні можливість захищати українські війська та критичну інфраструктуру від безпілотних літальних систем і гелікоптерів", - йдеться в повідомленні Пентагону.
Загалом із січня 2021 року Сполучені Штати виділили Україні понад 19,3 мільярда доларів на безпекову допомогу, у тому числі понад 18,6 мільярда доларів з початку повномасштабного вторгнення росії 24 лютого.
Президент США Джо Байден під час пресконференції за підсумками проміжних виборів до Конгресу висловив сподівання на продовження безперебійної допомоги Україні, попри спротив деяких республіканців.
"У сфері зовнішньої політики я сподіваюся, що ми продовжимо цей двопартійний підхід до протистояння російській агресії в Україні", - говорить президент США.
Зазначається, що попри те, що, наприклад, лідер республіканців в Сенаті Мітч Макконнеллі підтвердив підтримку щодо надання допомоги Україні, очікується, що адміністрація Байдена може зіткнутись з жорсткішим спротивом у цьому питанні.
Нагадаємо, Байден натякнув на можливість переговорів між Україною та Росією щодо досягнення компромісів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.