"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
Я хочу, щоб цей трек став тим, що люди кидатимуть одне одному зі словами: «Коханий/кохана, дивись, це про нас». Бо він про те, як ми любимо навіть через відстань, через труднощі. Хочу, щоб ця пісня стала першим танцем на весіллях, нагадуючи, що ні війна, ні час, ні будь-які перешкоди не здатні зупинити справжнє кохання.
США регулярно спрямовують свій флот до Чорного моря
США мають намір відправити військові кораблі до Чорного моря у найближчі тижні. Білий дім таким чином хоче підтримати Україну.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на CNN .
Військово-морські сили США регулярно спрямовують свій флот до Чорного моря, але цього разу це буде означати особливе послання для Росії.
Крім того, американські розвідувальні літаки продовжують спостереження за діяльністю Військово-морського флоту РФ і пересуваннями військ в окупованому Криму
При цьому у Міноборони зазначили, що США не розглядає скупчення російських військ як спробу наступу, але запевнили, що якщо щось зміниться, то вони будуть готові відповісти.
Як раніше повідомляв Інформатор, українська розвідка повідомила, що Росія готова до широкомасштабних провокацій проти України.Бойовики нарощують сили на лінії розмежування. При цьому РФ стягує війська до кордону з Україною під виглядом навчань.
У свою чергу в ЄС і США пообіцяли Україні підтримку в разі можливого нападу Росії.
Пізніше в ЗСУ повідомили, що РФ під виглядом навчань заводить свої війська до Білорусі.Крім того, РФ перекинула військовослужбовців десантно-штурмової дивізії із Псковської області до окупованого Сімферополю. Також неподалік від українського кордону у Воронезькій області Росії виявили новий польовий табір армії Російської Федерації. Табір знаходиться на відстані приблизно 170 км від українського кордону.