США можуть надати Україні ще 750 млн. доларів на військові потреби

Читать на русском

Все для того, щоб зупинити свавілля, яке творить рф

Читать на русском
США можуть надати Україні ще 750 млн. доларів на військові потреби

Все для того, щоб зупинити свавілля, яке творить рф

Поки що точаться обговорення останніх деталей допомоги для нашої країни. 

За даними Reuters, адміністрація президента США Джо Байдена вже 13 квітня 2020-го року повідомить про надання додаткових 750 млн доларів Україні. Ці кошти спрямують на військові потреби нашої країни для того, щоб зупинити свавілля росії. 

Про таке рішення повідомили двоє американських чиновників, які знайомі із цим питанням. Один з них зазначив, що остаточні рішення щодо комбінації обладнання ще приймаються. 

Представники Білого дому не одразу дали відповідь на запит журналістів. Схоже, інформацію про це не поспішали розкривати. Минулого тижня Білий дім заявив, що надав Україні понад 1,7 млрд доларів допомоги. Помічник Конгресу зазначив, що деякі чиновники отримали повідомлення про те, що впродовж 24 годин повідомлять про нове оголошення про надання додаткової допомоги, яку мають видати у наступні 24-48 години. 

Нагадаємо, що Джо Байден вперше використав термін «геноцид» щодо дій путіна та його армії в Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.