США і ЄС планують скоротити викиди метану на 30% за 10 років

Читать на русском

Уряди світу працюють над тим, щоб зменшити підвищення температури, викликане глобальним потеплінням до 1,5°C

Читать на русском
США і ЄС планують скоротити викиди метану на 30% за 10 років

Уряди світу працюють над тим, щоб зменшити підвищення температури, викликане глобальним потеплінням до 1,5°C

США і Євросоюз хочуть  скоротити викиди метану, які безпосередньо вливають на глобальне потепління. Домовленість укладуть напередодні всесвітнього саміту з розв'язання проблеми зміни клімату в шотландському Глазго у листопаді. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters.

За розрахунками Америка та ЄС мають скоротити свої викиди приблизно на третину до кінця цього десятиріччя. Це також має мотивувати інші економіки світу брати з них приклад.

Уряди світу працюють над тим, щоб зменшити підвищення температури, викликане глобальним потеплінням до 1,5°C — це мета Паризької угоди з клімату. 

Щоб прискорити цей процес Сполучені Штати та ЄС цього тижня візьмуть на себе зобов'язання зі скорочення антропогенних викидів метану щонайменше на 30% до 2030 року у порівнянні з рівнями 2020 року. 

Понад два десятки країн, теж мають намір приєднатись до зобов’язання зі скороченням викидів метану. Серед них Китай, Росія, Індія, Бразилія і Саудівська Аравія, а також інші країни, серед яких Норвегія, Катар, Велика Британія, Нова Зеландія і ПАР.

Загалом рівень шкідливих викидів занадто високий. Люди змінюють клімат з «безпрецедентною» швидкістю: в ООН заявляють, що потрібно терміново скоротити викиди шкідливих речовин.

Нагадуємо, Київ — на 15 місці у переліку міст з найбруднішим повітрям у світі, про це повідомляв Інформатор.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.