"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
- Цю пісню я співала мамі, коли була маленькою. Зараз я співаю її з тою самою любов'ю, але вже дорослим голосом. Українською мовою. Тому що тепер і я, і країна, і час зовсім інші. Це не кавер. Це моє нове "дякую" мамі... Усім мамам України, - каже SWOIIA.
Мудрик з Шахтарем міг дійти до півфіналу Ліги чемпіонів
Шахтар занадто дешево продав Михайла Мудрика до Челсі. Про це заявив директор "гірників" з футболу Дарійо Срна, який встиг зіграти проти Михайла у благодійному матчі Game4Ukraine.
Таку заяву Срна зробив в інтерв’ю для проєкту Бомбардир.
За його словами, після продажу Мудрика він спілкувався з президентом Шахтаря Рінатом Ахметовим. І попри рекордну суму трансферу для українського футболу, Срна впевнений, що "гірники" могли б заробити більше.
"Сказав, що продав дешево. Я відповідаю, якби не було війни, президент ніколи б не продав його за 100 мільйонів. Президент хотів виграти Лігу чемпіонів із цією командою, що в нас була. Це була мрія", - заявив директор "гірників" з футболу.
Дарійо Срна визнав, що виграти Лігу чемпіонів було б важко. Але тій команді Роберто Де Дзербі було б по силах дійти до півфіналу, впевнений Срна.
Подивитися коментар хорвата можна, починаючи з 9:47.
Михайло Мудрик перейшов до Челсі з Шахтаря взимку 2023-го року. Він зіграв у 17 матчах за "синіх" в усіх турнірах, в яких оформив дві результативні передачі. Втім, вже влітку Михайло забив свій перший гол у складі Челсі. Він вразив ворота Брайтона в товариській грі, яка завершилась перемогою лондонців з рахунком 4:3.
В першому матчі сезону Михайло міг принести перемогу Челсі в грі проти Ліверпуля, але на останніх секундах йому не вдалося переграти Алісона.
Раніше Інформатор повідомляв, що Андрій Шевченко поділився очікуваннями від того, як складеться доля Мудрика та Челсі у новому сезоні. Сам Михайло перед стартом сезону взяв собі новий номер - легендарну "десятку".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.