“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Фігурант дав неправдиві свідчення слідчим
До Шевченківського суду Києва направили обвинувальний акт щодо екс-беркутівця. Фігурант із застосуванням сили розганяв людей на Майдані під час Революції Гідності.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу Офісу генпрокурора.
Колишній співробітник "Беркуту" 30 листопада 2013 року на Майдані Незалежності перевищив службові повноваження.
Він застосував насильство щодо мирних мітингувальників. Крім того, він вніс до офіційних документів неправдиві дані про нібито скоєння мітингувальниками адміністративних правопорушень.
Під час допиту як свідок фігурант надав неправдиві свідчення, щоб захистити себе.
Дії колишнього співробітника полку міліції особливого призначення "Беркут" кваліфікували за ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 41 ст. 340, ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 41, ч. 2 ст. 365, ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 41, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 384 КК України.
Раніше Інформатор повідомляв, що екс-командирові батальйону "Беркут" повідомили про підозру .
Також ми писали, що суд дозволив спецрозслідування щодо екс-беркутівця, якого підозрюють у вбивстві 48 майданівців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут.