“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Печерський районний суд Києва до 23 березня продовжив термін дії зообов'язань щодо запобіжного заходу митрополиту УПЦ МП Павлу (Петру Лебедю)
Печерський районний суд Києва 23 січня продовжив термін дії зобов'язань митрополита УПЦ МП Павла (Петра Лебедя) на два місяці, що робить їх чинними до 23 березня. Раніше його зобов'язали: з’являтися за першою вимогою до суду, не відлучатися з населеного пункту (село Вороньків Київської області), носити електронний браслет і утриматися від спілкування зі свідками та потерпілими. Про це повідомив адвокат митрополита Павла, Микита Чекман.
Зокрема, адвокат пояснив, що термін зобов'язань митрополита Павла продовжено до 23 березня. А також наголосив на тому, що йому дозволено відвідувати лікаря.
"Суд врахував позицію сторони захисту та стан здоровʼя Митрополита Павла, який значно погіршився за час перебування його у СІЗО і засланні за межі м. Києва, та надав дозвіл безперешкодно відлучатися із с. Вороньків для відвідування закладів охорони здоровʼя", - повідомив Чекман.
Нагадаємо, що митрополит Павло був звільнений з-під варти 7 серпня, коли за нього була внесена застава понад 33 мільйони гривень. Відзначимо, що справа "Паші Мерседеса" включає обвинувачення у розпалюванні релігійної ворожнечі та виправдовуванні агресії рф проти України. Розслідування у цій справі триває з 2022 року.
1 квітня 2023 року СБУ вручило Павлу підозру за ст. 161 ККУ (розпалювання міжрелігійної ворожнечі) та ст. 436-2 ККУ (поширення матеріалів, які виправдовують російську агресію). За цією статтею ієрарху загрожує до 8 років за ґратами. Також у той же день Шевченківський райсуд Києва задовольнив клопотання прокурорів, аби чоловіка тримали під цілодобовим домашнім арештом. Він також був зобов'язаний носити електронний браслет.
Раніше Інформатор повідомляв, що митрополит Павло УПЦ МП уперше з'явився на засідання суду після 4-х місяців перерви, яка сталась через те, що у нього виник інфаркт. Тоді підготовче засідання суду вирішили перенести на 29 листопада. Чоловік у будівлі суду розповів, що в нього було гарне самопочуття. Адвокати архієрея пояснювали, що через великий вміст цукру у крові він не міг з'явитись на судові засідання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.