Головна
Україна
12:35, 29 Вересня
Информатор UA

Интро

29-го вересня радник мера Маріуполя розповів про актуальну ситуацію в місті. Після проведення так званого «референдуму» окупанти влаштували заходи щодо привласнення майна маріупольців та почали мобілізацію місцевих. Першими на смерть відправлять переселенців з Донбасу та інших міст регіону.  Про ситуацію в місті розповів Петро Андрющенко. За його даними, після псевдореферендуму рашистів одразу почали заходи, аби фактично ув’язнити частину населення в місті, а також активне залучення нового гарматного м’яса на фронт. 28-го вересня окупаційна адміністрація Маріуполя провела своє так зване засідання. На ньому вирішили, що всі місцеві освітяни, медики та «бюджетники» мають з 1 жовтня до 1 січня обов’язково отримати російські паспорти.  «При тому, на відміну від пересічних громадян, їх зобов’язали в безумовному порядку здати паспорти громадян України. Фактично, їх зачиняють в місті без можливості покинути територію росії», – зазначив Петро Андрющенко.  Місцевий гауляйтер Іващенко також видав так званий наказ щодо «маневреного житла». З 1-го жовтня спеціальні рашистські комісії будуть обходити багатоповерхівки та приватні будинки для пошуку зачиненого та незаселеного житла. Обіцяють, наче всі такі квартири та будинки примусово відчинять та роздадуть маріупольцям. По факту ж – заселять туди лише рашистських посіпак.  «Фактично, це старт процесу офіційного привласнення житла окупантами. Виключення буде зроблено лише для маріупольців, що знаходяться на території росії. Масова крадіжка власності черговий раз підтверджує не тільки політику грабежу росії, але й повну неготовність до зимового періоду та нікчемність заяв про реальне будівництво нових будинків», – додав Петро Андрющенко.  Крім цього, одразу після псевдореферендуму стартувала й перша хвиля місцевої мобілізації. Першими намагаються хапати чоловіків-переселенців, які переїхали з Донецька, Макіївки та Горлівки з 2014-го року. Така-собі помста за спробу не залишатися в окупації тоді й зараз.  Маріуполь в окупації Одразу після захоплення міста рашисти почали впроваджувати в Маріуполі свою терористичну політику. Усіх незгодних з політикою рашистів переслідували, катували та притісняли. За лояльність до окупантів ворог обіцяє посади, спокійне життя та гроші, але насправді нічого не отримує взагалі ніхто.  Водночас, окупанти намагаються створити ілюзію того, що місто наче «процвітає й відновлюється». Для цього вони провели деякі реальні відновлювальні роботи на невеликій території, де з різних ракурсів пропаганда розповідає про покращення. Скористатися дарами цього відновлення можуть тільки близькі посіпаки рашистів.  Нагадаємо, про знищення Маріуполя та штурм «Азовсталі»: встановлено, хто віддавав ці злочинні накази. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Маріуполь після псевдореферендуму: як змінилася ситуація у місті

Читать на русском

Від привласнення житла до мобілізації

Читать на русском
Маріуполь після псевдореферендуму: як змінилася ситуація у місті

Від привласнення житла до мобілізації

29-го вересня радник мера Маріуполя розповів про актуальну ситуацію в місті. Після проведення так званого «референдуму» окупанти влаштували заходи щодо привласнення майна маріупольців та почали мобілізацію місцевих. Першими на смерть відправлять переселенців з Донбасу та інших міст регіону. 

Про ситуацію в місті розповів Петро Андрющенко. За його даними, після псевдореферендуму рашистів одразу почали заходи, аби фактично ув’язнити частину населення в місті, а також активне залучення нового гарматного м’яса на фронт.

28-го вересня окупаційна адміністрація Маріуполя провела своє так зване засідання. На ньому вирішили, що всі місцеві освітяни, медики та «бюджетники» мають з 1 жовтня до 1 січня обов’язково отримати російські паспорти. 

«При тому, на відміну від пересічних громадян, їх зобов’язали в безумовному порядку здати паспорти громадян України. Фактично, їх зачиняють в місті без можливості покинути територію росії», – зазначив Петро Андрющенко. 

Місцевий гауляйтер Іващенко також видав так званий наказ щодо «маневреного житла». З 1-го жовтня спеціальні рашистські комісії будуть обходити багатоповерхівки та приватні будинки для пошуку зачиненого та незаселеного житла. Обіцяють, наче всі такі квартири та будинки примусово відчинять та роздадуть маріупольцям. По факту ж – заселять туди лише рашистських посіпак. 

«Фактично, це старт процесу офіційного привласнення житла окупантами. Виключення буде зроблено лише для маріупольців, що знаходяться на території росії. Масова крадіжка власності черговий раз підтверджує не тільки політику грабежу росії, але й повну неготовність до зимового періоду та нікчемність заяв про реальне будівництво нових будинків», – додав Петро Андрющенко. 

Крім цього, одразу після псевдореферендуму стартувала й перша хвиля місцевої мобілізації. Першими намагаються хапати чоловіків-переселенців, які переїхали з Донецька, Макіївки та Горлівки з 2014-го року. Така-собі помста за спробу не залишатися в окупації тоді й зараз. 

Маріуполь в окупації

Одразу після захоплення міста рашисти почали впроваджувати в Маріуполі свою терористичну політику. Усіх незгодних з політикою рашистів переслідували, катували та притісняли. За лояльність до окупантів ворог обіцяє посади, спокійне життя та гроші, але насправді нічого не отримує взагалі ніхто. 

Водночас, окупанти намагаються створити ілюзію того, що місто наче «процвітає й відновлюється». Для цього вони провели деякі реальні відновлювальні роботи на невеликій території, де з різних ракурсів пропаганда розповідає про покращення. Скористатися дарами цього відновлення можуть тільки близькі посіпаки рашистів. 

Нагадаємо, про знищення Маріуполя та штурм «Азовсталі»: встановлено, хто віддавав ці злочинні накази.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.