Співачка AIDA представила пісню, яку користувачі назвали одним із найкращих творів про війну

Читать на русском

Агресори в царстві Аіди

Читать на русском
Співачка AIDA представила пісню, яку користувачі назвали одним із найкращих творів про війну
Не здамося і помстимося

Агресори в царстві Аіди

Аіда Ніколайчук (або просто AIDA) презентувала пісню, яка за пронизливістю не поступається аналогічним пісням більш досвідчених колег співачки. Зірка шоу Х-фактор виплеснула на екран емоції, які зараз переживає кожен із нас. І глядачі оцінили цей порив, оцінили пісню, яка дарує впевненість та надію.

«Насправді, готуючи реліз цієї пісні я хвилювалася як ніколи. Бо для мене це не просто пісня. Бо це не пісня лише про моє особисте. Це пісня про всіх нас, про всі жахи, які нам довелося пережити, про всі страшні речі, через які ми проходимо».

Так написала співачка на своїй сторінці у Instagram. Також артистка зазначила, що війна – це найстрашніша подія у житті будь-якої людини. І те, що у 21 столітті можуть відбуватися такі варварські події – це за межами реальності.

«Як стійко ми проходимо через весь цей терор, який нам влаштовує країна-терорист Росія. І маю безмежну вдячність до наших героїв – воїнів ЗСУ! Дякую, що кожного дня та кожної ночі ви мужньо та героїчно боронете нас та нашу землю, наш дім – Україну».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.